\
צרו קשר
רק בנתינה אתה יכול לקבל יותר ממה שכבר קיבלת. - ג׳ים רוהן

החיים לפעמים מאתגרים ולפעמים אף מאתגרים מדי. ישנם אנשים רבים הרוצים לעשות שינוי ובאמת מוכנים לעשות מה שנדרש כדי להצליח, אך צריכים את היד הראשונה שתסייע להם לצאת מהבור הנוכחי בו הם נמצאים. הרב קרליבך אמר שכל ילד צריך מבוגר אחד שיאמין בו ולפעמים גם מבוגר צריך מבוגר אחד שיאמין בו, ויסייע לו לצאת לאור ולסלול לעצמו מציאות חיים חדשה. לכן הקים רמי דבורה את קרן שפע שמטרתה לעזור לכל מי שרוצה לעשות שינוי גדול וצריך עזרה בנתוני הפתיחה.

עוזרים למי שבאמת צריך

פעילותה המרכזית של הקרן היא לאפשר לאלו שאינם יכולים לשלם עבור תהליכי התפתחות אישית להצטרף אלינו בתשלום מופחת או ללא עלות כלל כחלק מתוכנית הבראה אליה הם יהיו מחוייבים. הם יעברו אימונים וסדנאות שימומנו ו/או יסובסדו על ידי הקרן שהקים רמי דבורה שיעזרו להם להתחיל חיים חדשים, ולצאת מהמצב בו הם נמצאים מחוזקים, מאמינים ומלאי מוטיבציה להצליח.

ההצטרפות לתוכנית אינה מיועדת עבור אלו שפשוט מעדיפים לא לשלם עבור תהליכי האימון, אלא עבור אלו שבאמת חווים חיים קשים ומאתגרים. כל אדם שיבקש להצטרך לתוכנית זו ימלא שאלון מלא ויעבור ראיון אישי ובמידה וימצא מתאים לתוכנית, ישולב בתהליכי האימון עם רמי דבורה.

אף אחד ממשתפי תוכניות האימון לא ידע מי הם האנשים בחדר שהצטרפו לתוכנית בתנאים מיוחדים אלו, על מנת לשמור על כבוד המשתתפים בתוכנית. כל אדם שיצטרף לתוכנית יבחר באיזו דרך הוא בוחר להחזיר לקהילה את מה שקיבל בתוכנית הליווי ובכך יעביר הלאה את מה שיעבור במסלול.

מוזמנים לשלוח עמוד זה לכל אדם שלדעתכם נמצא במצב בו קרן שפע תוכל לסייע לו וכך להיות חלק מהפצת הטוב והשפע שיש לנו לתת. בנוסף, במידה ותרצו לתרום זמן, ידע או כל דבר אחר לפעילות הקרן, נשמח לקבל את פנייתכם בעמוד הצור קשר בתחתית העמוד.

להגשת בקשת הצטרפות

פעילויות נוספות

סלי מזון ומשלוחי מנות

פעילות מתנדבים בחגים ומועדים

העזרה הבסיסית ביותר לאלו הצריכים אותה היא כמובן מזון. כחלק מפעילות הקרן נרכשים סלי מזון המועברים בחגים למשפחות נזקקות, ולעיתים אף בגדים וצעצועים, על מנת לחלוק את השפע לאלו החווים מחסור. בנוסף, יחד עם מתנדבים רבים, חברי מועדון ההצלחה, מחלקים משלוחי מנות בפורים בבתי חולים ובדרך כלל דווקא באותם מחלקות שאינן זוכות ליחס דווקא בחג זה.

אימונים אישיים

מרחב צמיחה לאלו הזקוקים לשותף לדרך

הדרך לא תמיד קלה, ובטח לא לאלו החווים קשיים חריגים בהתמודדויותיהם עם החיים. הקרו מחברת בין מאמנים חדשים ומצוינים, בוגרי בית הספר למאמנים של רמי דבורה, לאלו הזקוקים לליווי והכוונה אישית, על ידי אנשים שהוכשרו לזהות את מנגנוני הכשל והחבלה העצמית ומצד שני את החוזקות והמשאבים שיסייעו לכם להצליח. אם אתם במצב קשה וצריכים סיוע, אנחנו כאן בשבילכם.

אירועים מיוחדים

לעיתים הדרך חכמה מההולך בה

לא תמיד אנחנו חושבים על הכל וקיים סיכוי סביר שארגון כמו שלנו עוד יכול לסייע לרבים, אם היו לנו עוד משאבים, אנשים ורעיונות. לכן, אם יש לכם איזו מחשבה או רעיון, אם תרצו להתנדב או לתרום, או תרצו להציע פעילות מיוחדת או לבקש אחת כזו, נשמח לבחון אפשרות להקים אותה יחד איתכם, העיקר שנוכל לסייע לכמה שיותר אנשים, ובדרך זו להוקיר ולהודות על האפשרות לתת ועל היותנו בצד הנותן.

בונוסים

No items found.

יצירת קשר

הפרטים נשלחו בהצלחה!
אחד מהנציגים שלנו ייצור איתך קשר בהקדם
Oops! Something went wrong while submitting the form.

חסרים לכם פרטים? יש לכם שאלות?
לחצו על כפתור זה ותגיעו ישר לצוות המטפל באירוע!

צ׳אט וואטסאפ עם הצוות