\
צרו קשר

קורס מנהלים לבעל העסק הפרטי

כל אדם שהקים עסק חלם על הצלחה גדולה, הכנסות זורמות, צמיחה מתמדת ולקוחות מרוצים שממשיכים להגיע ולהמליץ. המוטיבציה הייתה בשמיים, ההשקעה הייתה גדולה והחזון היה יציב וברור. לאורך הדרך הבנו שהחיים והחלום לא תמיד ״מסכימים ביניהם״ ושהדרך מאתגרת יותר ממה שחשבנו. והיום, יתכן ואנחנו לא נמצאים איפה שאנחנו רוצים, לא מרוצים או אולי אפילו מתוסכלים. בין אם אתם נאבקים במצב הקיים ונלחמים בעזרת הרצון שלכם להצליח ובין אם אתם מצליחים אבל לא כמו שחשבתם או קיוויתם להיות, כנראה שהגיע הזמן להשתמש בעזרה חיצונית. מומחה עסקי חיצוני שיודע לזהות את הבעיות העמוקות, התקלות המהותיות ואת מכשולי הצמיחה ולעשות סדר, ליצור בהירות והבנה ולבנות תוכנית הצלחה מדויקת וברורה.

ניהול עסק דורש מגוון מיומנויות חשובות כגון יכולות ניהול, ידע פיננסי, תכנון אסטרטגי, תקשורת אפקטיבית ועוד. בין אם אתם יזמים חדשים או בעלי עסקים קיימים המעוניינים לקחת את העסק שלהם קדימה, תוכנית ליווי זו תצייד אתכם בכישורים העסקיים החיוניים להצלחה. התהליך מתמקד בהטמעת מיומנויות עסקיות, הבנה מעמיקה של תהליכים עסקיים וניהוליים והבנת צרכי העסק בפיתוח אסטרטגיה מותאמת אישית.

הירשמו למסלול עכשיו

מה כלול במסלול?

פגישת פיצוח אישית!

בפגישת אימון חשובה זו נבחן את החידות המסובכות ביותר שעומדות בפני העסק שלך ונעבוד יחד על מנת לפרק ולפתור אותן. אנחנו לא רק מתמודדים עם הבעיות – אלא מצליחים לפצח אותן, לגלות את שורשיהן ולהציע פתרונות יעילים שיעזרו לך לקדם את העסק שלך לשלב הבא. פגישה זו היא האמצעי שבו נקיים את תחילת השינוי בעסק שלך, והיא תעניק לך את היכולת וההבנה לקדם את העסק באופן מיידי.

מועד קרוב:

,

מפגשי מאסטר מיינד!

מפגשים עסקיים ייחודיים המיועדים לשפר את הניהול והפיתוח העסקי של משתתפי התוכנית. במהלך כל מפגש, נעסוק בבעיות נקודתיות בהם נתקלים העסקים בתחומים שונים.  כל מפגש יחל בהרצאת תוכן חשוב בתחום מסוים ולאחר מכן נעלה סוגיות מאתגרות בניהול העסקים ונבחן כיצד לפתור אותן באופן פרקטי. מפגשי מאסטר מיינד הם הזדמנות מרתקת ללמוד, להבין תהליכים עסקיים, ולחשוב מחדש על האתגרים שלנו מזוויות חדשות.

מועד קרוב:

,

ליווי אישי!

על מנת לוודא שתהליך זה יצליח ויסייע לכם ליצור את התוצאות הרצויות, פעם בשבועיים תתקיים פגישת אישית עם מאמן עסקי בכיר שיעבוד איתכם באופן צמוד על הפעולות הנדרשות לכם לביצוע להצלחת העסק שלכם. פגישות אימון אלו ילוו אתכם בתהליך ויסייעו לכם בתהליכי ההטמעה והשדרוג של העסק שלכם, כך שלא יהיה רגע אחד שאין לכם תמיכה בדרך להצלחת העסק הרצויה.

מועד קרוב:

,

סיפורי הצלחה

איציק טספאי

שלום קוראים לי איציק, אני בעלים של חברת בנייה בארה"ב. באתי לחופשה ונפגשתי עם רמי דבורה. ישבנו לשעה וחצי ויצאתי עם כלים שירימו לי את העסק גבוה. מה שקיבלתי פה בשעה יכול לשלש ולהרים את העסק גבוה. אם יש לכם עסק ואתם רוצים להצליח, ממליץ בחום להגיע לרמי ולהתייעץ איתו

בונוסים במסלול זה

פיתוח עסקי מתמשך

אימון עסקי מעמיק (16 שעות אודיו) שיספק לכם ידע עצום בבניית עסק מצליח

כלול במסלול

קבוצת וואטס אפ סגורה

מרחב סיוע נוסף לדיון ושאלות בשיתוף המאמנים שיעזור לכם לאורך התהליך

כלול במסלול

״העסק מצליח מהראש״!

רב המכר המבריק של רמי דבורה שילמד אתכם טכניקות הצלחה עסקיות

כלול במסלול

מפגשי חיזוק ב״זום״

מפגשי תמיכה וסיוע בתהליכים העסקיים היומיומיים איתם אתם מתמודדים

כלול במסלול

יצירת קשר

אין דרך להסביר בעמוד אחד את כל מה שאתם לא יודעים על ניהול העסק שלכם, אם הייתם יודעים, כבר היינו נפגשים. לכן, אם החלטתם שהעסק שלכם צריך להצליח יותר, פשוט צרו איתנו קשר, והיו מוכנים להתמסר להצלחה העסקית שלכם שנמצאת ממש קרוב.

הפרטים נשלחו בהצלחה!
אחד מהנציגים שלנו ייצור איתך קשר בהקדם
Oops! Something went wrong while submitting the form.

חסרים לכם פרטים? יש לכם שאלות?
מחפשים תאריך אחר או אולי לרכוש מוצרים נוספים?
לחצו על כפתור זה ותגיעו ישר לצוות המטפל באירוע!

צ׳אט וואטסאפ עם הצוות