\
צרו קשר

הגיע הזמן לעלות לליגה של הגדולים באמת

ההבדל בין אדם שיודע לשיר לבין זמר בינלאומי מצליח הוא הרבה יותר מהקול שלו. הוא יודע לבטא את עצמו בכל דרך אפשרית, להתחבב על הקהל שאוהב אותו תמיד ולגרום לו להגיע גם להופעה הבאה. זה עובד בדיוק אותו דבר עם טריינרים והגיע הזמן שתדעו איך להיות מאסטרים בינלאומיים בעמידה מול קהל.

את מטרת קורס זה ניתן להסביר בפשטות – 100% הצלחה. תמיד, מול כל קהל, בכל אנרגיה ועם כל תוכן. היכולת שלכם ללהטט בכלי הביטוי העצמי שלכם מול הקהל תעביר את הקהל חוויה מרגשת ולא רק תלמד אתכם ״לדבר״. בדיוק כמו המרצים הכי גדולים בעולם, אתם תדעו לרגש את הקהל, לשחק איתו, לעבוד ולהפעיל אותו, להניע אותו לפעולה ולמכור לו את המוצר הבא שלכם. הבמה עומדת להיות המקום הבטוח שלכם, הבית שלכם, המקום בו שיא היכולות שלכם באות לידי ביטוי והכל יהיה פשוט וקל. מוכנים לאתגר?

שריינו מקום עכשיו

אז מה היא סדנת מאסטר טריינר?

הסדנה לוקחת את המשתתפים אל הרמה הבאה אותה מחפשים כל אלו המבקשים להיות מבריקים מול קהל. תמיד ראיתם את הסופר-סטארים, אלו שהקהל מתמגנט אליהם ברגע וילך אחריהם לכל מקום, ולא הבנתם מה הם יודעים לעשות שאתם לא. אז בסדנה הזו הכל יתגלה לכם, כל מה שהיה חסר לכם עד כה כדי להיות הכי טובים בתחומכם, הכי טובים שאפשר.
בדיוק כפי שהיא נקראת, התהליך יהפוך אתכם למאסטרים על במה. מאסטר הוא רב אומן. הוא לא רק שולט בכללים, הוא מעל הכללים, הוא משחק עם הכללים, מרכיב ושובר אותם להנאתו, ויוצר בזמן אמת את החוויה המדויקת ביותר לקהל, מתוך מה שהקהל מבקש. הוא יודע להרגיש את הקהל ומתאים את עצמו לסיטואציה. בסוף תהליך זה אתם תדעו לאלתר תוכן, ליצור משחקים, למכור מהבמה, להפעיל את החדר ומיומנויות חשובות נוספות והכל ברמה גבוהה במיוחד, בדיוק כמו שרמי דבורה יודע להעביר.

מה נעבור יחד

שיטה מדויקת למכור מהבמה

כיצד למכור מהבמה ובאמת להרוויח את הכסף הגדול בתחום

ליצור תוכן בזמן אמת

כיצד ליצור הרצאה בזמן אמת בשיטת Open Space Technology

להצליח מול כל קהל

שדרוג יכולות העברת המסרים שלכם בנתוני חדר שונים

להתמודד עם כל התנגדות

טיפול מתקדם בהתנגדויות ומשתתפים בעייתיים בתוך תהליך

ניהול תהליך בעיניים עצומות

כיצד ליצור תהליך בעיניים עצומות נכון ועוצמתי בחדר

להיות נוכח עם התוכן

שילוב בין נינוחות ונוכחות בימתית ליצירת תוכן ההרצאה

את התהליך המיוחד הזה שנקרא ״מאסטר טריינר״ יצר ומעביר רמי דבורה, שהוא, ללא ספק, מודל מבריק לכל התכנים שתעברו בתוכנית. למעשה, מטרת התוכנית היא לגלות לכם את כל הסודות, כל מה שתמיד רציתם לדעת, כל התכנים והשיטות וכל התכנים החשובים האלו שלא תוכלו להצליח בלעדיהם כמו שאתם רוצים. היכולת שלכם לעשות עם הקהל שלכם כל מה שתרצו, להשיט את הספינה איך שתרצו, להתחבר לכל קהל וכמובן למכור תהליכי אימון במאות אלפי שקלים תוך דקות, והכל מוגש לכם באופן מדויק, מרתק ומעשי כדי שתוכלו להצליח בדיוק כפי שאתם ראויים. מכאן הכל תלוי בכם. האם אתם באמת שייכים למועדון יוקרתי זה, האלפיון העליון של הטריינרים בעולם? אם לדעתכם כן, אנחנו ממתינים לכם ממש במרחק הודעה. בואו ליצור את החיים החדשים שלכם. הגיע הזמן שלכם.

האירוע יתקיים בעוד:

0שניות0דקות0שעות0ימים
November 5, 2024
16:30 - 11:30
מלון לאונרדו פלאזה, נתניה
שריינו מקום עכשיו

סיפורי הצלחה

No items found.

מספר המקומות מוגבל!

בכל תחום יש את הרמה הבאה, ואם הבנתם שהגיע הזמן להיות ברמה הגבוהה ביותר האפשרית מול קהל, אתם לא יכולים לאפשר לעצמכם לא להגיע לסדנה הזו, כתבו לנו עכשיו וגלו הצלחות חדשות בתחום העמידה מול קהל.

הפרטים נשלחו בהצלחה!
אחד מהנציגים שלנו ייצור איתך קשר בהקדם
Oops! Something went wrong while submitting the form.

חסרים לכם פרטים? יש לכם שאלות?
מחפשים תאריך אחר או אולי לרכוש מוצרים נוספים?
לחצו על כפתור זה ותגיעו ישר לצוות המטפל באירוע!

צ׳אט וואטסאפ עם הצוות