\
צרו קשר

אתם כאן כדי להצליח, כדי להגשים ולא רק כדי לחוות חוויה חזקה. כמו בכל תחום, אימון אחד אינו מספיק. גם אם תתאמנו בחדר כושר אימון קשוח, ותרימו משקלים גבוהים, הוא מיד הופך לחסר משמעות, אם לא יהיה אחריו, אימון נוסף. - מתוך כך יצרנו עבורכם את מועדון ההצלחה של רמי דבורה. קבוצה סגורה ובלעדית עבור אלו שחושקים בצמיחה תמידית ועקבית לקראת המטרות שלהם. קהילה שתגונן עליכם מפני ממוטיבציה חולפת ומאמצים מפוזרים, ותספק לכם מקור קבוע של השראה ותמיכה שיניעו אתכם לעבר השאיפות שלכם. אני מזמין אתכם להצטרף אלינו ולחוות התפתחות עצמית כדרך חיים שתניע אתכם להצלחה חסרת תקדים.

להצטרפות למועדון

חברי המועדון מקבלים:

אירועים פרטיים

הרצאות לחברי המועדון בלבד | אחת לחודש

אחד היתרונות המדהימים הכלולים במועדון ההצלחה הוא ההיצע הבלעדי של הרצאות חודשיות, המיועדות אך ורק לחברי המועדון. תארו לעצמכם שמקור השראה והדרכה עקבי יועבר ישירות אליכם מדי חודש, בחברת אנשים בעלי שאיפות והלכי רוח זהים לשלכם. ההרצאות יספקו לכם תובנות משנות חיים וימלאו אתכם במוטיבציה וכלים להעשיר את חייכם ולשחרר את הפוטנציאל האמיתי שלכם.

מפגשי ZOOM

סדנאות מומחים | אחת לחודש

סמינרים בלעדיים לחברי המועדון אשר יספקו לכם הזדמנות ייחודית לצלול עמוק יותר לתוך נושאים ספציפיים שיסייעו להצלחה שלכם. במהלך מפגשים אלה, תהיה לכם גישה ישירה למומחים מהתעשייה בתחומים שונים. הם ישתפו את הניסיון, האסטרטגיות המעשיות והידע הפנימי שלהם, ויעזרו לכם לקבל כלים שונים להצלחה במרחבים האישיים, העסקיים והכלכליים.

בונוסים

קבוצת אינסטגרם סגורה

קהילה מקוונת בלעדית שנועדה לטפח חיבור, תמיכה וצמיחה. מרחב ייעודי שבו תוכלו ליצור אינטראקציה עם אנשים בעלי דעות דומות המחויבים למסע ההתפתחות האישי שלהם בדיוק כמוכם.

הטבות שונות ויחודיות

כחלק מהבית שלנו להתפתחות אישית מגיע לכם להיות ראשונים ומיוחדים. כחברי המועדון תקבלו הצעות מיוחדות לפני כולם שיובילו אתכם אל עבר חיים מלאי התפתחות, הגשמה והצלחה.

יצירת קשר

בדיוק כמו בחדר כושר, גם אימון מנטלי דורש שנמשיך להתאמן כל הזמן, כדי ששרירי הצמיחה וההצלחה שלנו יהיו חזקים. אז אם אתם מחפשים מסגרת מעולה להצלחה שלכם, מועדון ההצלחה של רמי דבורה ממתין לכם!

הפרטים נשלחו בהצלחה!
אחד מהנציגים שלנו ייצור איתך קשר בהקדם
Oops! Something went wrong while submitting the form.

חסרים לכם פרטים? יש לכם שאלות?
לחצו על כפתור זה ותגיעו ישר לצוות המטפל באירוע!

צ׳אט וואטסאפ עם הצוות