\
צרו קשר

השקעה בצוות מנצח תבנה ארגון מצליח

עובדים הם הכוח המניע של כל חברה או ארגון. הם אלו שבסופו של דבר מוציאים לפועל את התוכניות הנרקמות בחדרי הישיבות ולכן זה מובן מאליו שהיעילות בה הם יבצעו את עבודתם תקבע את הצלחתו של הארגון. גישת האימון הייחודית של רמי דבורה מתבוננת על העובד ובוחנת מה גורם לאחד לפעול בצורה שונה מהאחר. גישה זו מסיטה את מיקוד העבודה מההתבוננות על הפעולות להתבוננות בלוגיקה המחשבתית של האנשים בבואם לבצע פעולה כזו או אחרת. האימון מותיר חותם ומשמעות בקרב המשתתפים כך שהשינוי התפיסתי מוטמע בחייהם באופן קבוע ומיידי ומתוכו נובע גם השינוי הארגוני.

להשארת פרטים

שירותים לעסקים

הרצאות בהתאמה אישית

אנו מכירים בכך שכל ארגון הוא ייחודי, עם אתגרים, יעדים ודינמיקה משלו. לכן אנו מציעים הרצאות בהתאמה אישית המותאמות לצרכים הספציפיים שלכם. במסגרת הרצאות אלו, נעבוד בשיתוף פעולה הדוק על מנת להבין את מטרות הארגון שלכם ולפתח תוכן שיענה על דרישות ייחודיות אלו. בין אם אתם מחפשים לשפר מיומנויות מנהיגות, לשפר תקשורת בתוך צוותים או לטפח תרבות של חדשנות, ההרצאות המותאמות שלנו מספקות את הידע, התובנות והאסטרטגיות המעשיות הדרושים כדי להניע שינוי חיובי.

הרצאות תוכן עסקי

בנוף העסקי המהיר של היום, הישארות בקדמת העקומה היא קריטית. לכן אנו מציעים מגוון מקיף של הרצאות תוכן עסקי שנועדו לצייד את העובדים שלכם עם הידע והתובנות העדכניות ביותר בענף. בשל הניסיון והמומחיות הרבים של רמי דבורה העובדים שלכם יחוו הרצאות אינפורמטיביות ומרתקות המכסות מגוון רחב של נושאים עסקיים. מאסטרטגיות שיווק מתקדמות ועד טכניקות יעילות לניהול פרויקטים, ההרצאות שלנו מספקות מידע רב ערך שמעצים את העובדים שלך לקבל החלטות מושכלות ולהניב תוצאות משפיעות.

תהליכי פיתוח עסקי

סדרת ההרצאות הבלעדית שלנו בנושא תהליכי פיתוח עסקי, נועדה להעצים את המנהלים הבכירים בארגון שלך עם הידע והאסטרטגיות הדרושים כדי להניע צמיחה והצלחה מתמשכת. אנו מכירים בכך שמנהלים ממלאים תפקיד מרכזי בעיצוב העתיד של הארגונים שלהם. מסיבה זו אנו מעבירים הרצאות מרתקות ומעוררות מחשבה המותאמות במיוחד לצרכים ולאתגרים הייחודיים העומדים בפניהם. נחקור היבטים קריטיים של פיתוח עסקי, כולל ניתוח שוק, תכנון אסטרטגי, חדשנות ומנהיגות יעילה. ההרצאות שלנו מספקות למנהלים תובנות מעשיות וכלים מעשיים, המאפשרות להם לקבל החלטות מושכלות, לנצל הזדמנויות צמיחה ולהנחות את הארגונים שלהם להשגת מטרותיהם.

בונוסים

No items found.

יצירת קשר

אתם משקיעים כל כך הרבה בהצלחת העסק שלכם ולא הייתם רוצים לתת לעובדים שלכם פחות מהטוב ביותר. אז צרו איתנו קשר ויחד ניצור לכם את מפגש האימון המדויק לחברה שלכם, שיותאם באופן מושלם למה שאתם מחפשים.

הפרטים נשלחו בהצלחה!
אחד מהנציגים שלנו ייצור איתך קשר בהקדם
Oops! Something went wrong while submitting the form.

חסרים לכם פרטים? יש לכם שאלות?
לחצו על כפתור זה ותגיעו ישר לצוות המטפל באירוע!

צ׳אט וואטסאפ עם הצוות