צרו קשר

מעבר לאופק

תוכנית מתקדמת
לפריצת גבולות

אתם יודעים שקיים בכם יותר, אתם מחפשים את השורש, אתם מוכנים לעשות כל מה שצריך בשביל למצוא אותו. אך האמת היא שאין סיבה לחפש רחוק, הפתרון תמיד נמצא בתוכנו. המציאות החיצונית שלנו היא מראה מדוייקת ומושלמת של המציאות הפנימית כך שהדברים איתם אנו מתמודדים נמצאים בתוכנו.

יתכן וחיפשתם באימונים רבים או סדנאות את הסיבות לתוצאות שאינכם אוהבים בחייכם, אך לא מצאתם – ההסבר היחידי הוא שהתשובה פשוט נמצאת עמוק יותר, חבויה יותר, מוגנת יותר ונדרש תהליך עוצמתי, עמוק ומאתגר כדי להגיע אל היסוד וליצור שם את השינוי המתבקש בתהליך כירורגי נוגע ומרגש.

שריינו מקום עכשיו

כיצד נערכת סדנת "מעבר לאופק"

הסדנה מעבירה את המשתתפים תהליכי התמודדות עוצמתיים המאתגרים את התודעה, את הרגש ואת הלב. בכל תהליך יש מסר גלוי ועומק חבוי הגורמים למשתתפים לחוות חוויה קוגניטיבית מיידית יחד עם גלים נוספים של תובנות אישיות בתחומי התדמית, האמונות המגבילות, הדרך בה אנו חיים, היחס שאנו נותנים לעולם ולעצמנו, ההתמודדות שלנו עם קשיים, ההרגלים שסיגלנו לעצמנו המונעים מאיתנו להגשים את עצמנו, הגברת החיוניות לאהבת החיים ומתוך כך העצמת כל התוצאות שלנו בתחומים בהם אנו לא מרוצים.


ויליאם שייקספיר אמר “אנחנו יודעים מי אנחנו, אך לא מה יכולנו להיות” – חוסר שביעות הרצון שלנו בחיים נובעת מהידיעה בתת המודע כי זה לא אמור להיות ככה, יש משהו אנחנו מפספסים, שמגיע לנו יותר ואנחנו לא נפסיק לחפש עד שנמצא את הסיבות היסודיות לכך.


בחיפוש מרגש וחשוב זה עוסקת סדנת “מעבר לאופק”.

מה נעבור יחד

בתהליכי עומק חזקים נפרק חסמים רגשיים עמוקים כך שהתהליך יסייע לכם לחוות חופש פנימי עוצמתי כזרז לשינוי עמוק

שבירת חסמים פנימיים

נעבור חוויות אפקטיביות למתיחת הביטוי העצמי כך שתמצאו בעצמכם תשוקה חדשה להיות נוכחים יותר בחיים שלכם

מתיחת גבולות הביטוי

כדי לדעת מה לחזק עלינו להכיר גם את החזק וגם את החלש שבי. בסדנה תגלו את הקצוות של שני ערכים אלו

מודעות לחוזקות וחולשות

אם חוויתם את עצמכם מנותקים, רפויים או עייפים, למעבר לאופק יש את היכולת לעורר בכם התרגשות ואנרגיה חדשה לחיים

חידוש כוחות ואנרגיה

חוויות שונות בתהליך יסייעו לכם להבין כיצד לשמור על עצמכם ולהתמודד עם מערכות יחסים פוגעות ומחלישות

התמודדות עם העולם

בתהליך תחוו את העצמת האהבה העצמית, הקבלה וההכרה העצמית שיסייעו להופיע בחייכם כפי שמגיע לכם

אהבה והכרה עצמית

את סדנת “מעבר לאופק” מעבירה אילה שני, מאמנת מבריקה כ-30 שנה ומומחית בתהליכי התפתחות אישית. אל תטעו, למרות התיאור החוויתי והמרגש, “מעבר לאופק” תזעזע את נקודות התקיעות בחייכם וייצר בכם תשוקה מחודשת לחיים של הצלחה, יצירתיות, חיוניות אהבה ואנרגיה. מכאן שהשאלה היחידה שנותר לנו לשאול היא: האם אתם אמיצים ומוכנים לעשות את הצעד שישנה את מציאות חייכם בדיוק לאן שאתם רוצים?

האירוע יתקיים בעוד:

22
שניות
22
דקות
22
שעות
22
ימים
23-26/01/2024
11:30 - 14:30
מלון לאונרדו פלאזה נתניה
16:00
התכנסות וכוס קפה
16:15
פתיחת דלתות
16:30
עולים לבמה!
18:00
הפסקה, אוכל ומיגלינג
18:45
ממשיכים
22:00
סיום הערב
שריינו מקום עכשיו

סיפורי הצלחה

אופיר קפון

מעבר לאופק

מעבר לאופק זו אחת הסדנאות היותר משמעותיות שעברתי בחיים. יש את החיים של לפני מעבר לאופק, ויש את החיים של אחרי מעבר לאופק- והם שונים לחלוטין! סדנה עוצמתית ועמוקה, שכל אדם שרוצה להתמודד עם כל המקומות המאתגרים בחייו, ולקחת את עצמו כמה רמות קדימה חייב לעבור אותה! לספר מה היה שם כמובן שלא אעשה, ועם זאת, כל מי שקורא את העדות הזו, עכשיו, לקום ולהירשם לסדנה הזו! גם היום, שנתיים אחרי, יש דברים המשפיעים עלי ורק מי שהיה שם יוכל להבין. בהצלחה!

גליה דוידוב

מעבר לאופק

עברתי סדנאות התפתחות אישית רבות, אבל מעבר לאופק זו הסדנה הכי משמעותית שעברתי. הסדנה גרמה לי להתעמת עם השטויות שיש לי בראש ולהבין איך רואים אותי לעומת איך אני רואה אותי. הסדנה מהדהדת בי עוד הרבה אחרי... ללא ספק יצאתי אחרת ואני סקרנית לראות את ההשפעות שלה בהמשך. חוויה חד פעמית שלא דומה לשום דבר אחר. הרווחתי את חיי מחדש ממליצה מאוד!

מספר המקומות מוגבל!

כל אדם מגיע לרגע מסוים בו הוא אומר לעצמו ״די, הגיע הזמן לעלות לשלב הבא בחיים״ ואם זה בדיוק מה שאתם עוברים כרגע, מעבר לאופק זה מה שחיפשתם. כתבו לנו עכשיו וצרו את החיים שתמיד רציתם.

תודה רבה! אחד מהנציגים שלנו ייצור איתך קשר בהקדם
Oops! Something went wrong while submitting the form.

חסרים לכם פרטים? יש לכם שאלות?
מחפשים תאריך אחר או אולי לרכוש מוצרים נוספים?
לחצו על כפתור זה ותגיעו ישר לצוות המטפל באירוע!

צ׳אט וואטסאפ עם הצוות