\
צרו קשר
״הטובה הגדולה ביותר שתוכל לעשות לאדם אחר היא לא לגלות לו את כישוריך, אלא לחשוף את שלו בפניו."

~ בנימין ד'יזראלי

רמי דבורה

מרצה ומאמן בכיר. סופר של שלושה רבי מכר ובימים אלו כותב את ספרו הרביעי. משקיע, יזם, יועץ ומאמן עסקי, מטפל ומנחה שבמהלך ה-18 שנים האחרונות אימן עשרות אלפי אנשים להצלחה בתחומי חיים שונים, סייע להם לעבור טרנספורמציה עוצמתית, ליצור תוצאות חיים חדשות ועזר להם לראות שהחיים שלהם יכולים להיות פשוט מדהימים.

״החיים מעבירים אותנו חוויות שונות, מרגשות, חזקות ולעיתים ובלתי צפויות, כשכל מטרתן היא לסייע לנו לגלות את האפשרויות הטמונות בחיים, אם רק נסכים לצאת למסע הזה של חקירה עצמית. אם נבחר להתבונן בעצמנו, נוכל לגלות כי בכל אדם קיים פוטנציאל גדול, אפילו עצום. לעיתים הוא נסתר, או חבוי עמוק, אבל הוא שם, השאלה היא כמה נרצה למצוא אותו?״

משפט זה הוא האמונה החזקה ביותר שמובילה את תהליכי האימון שמעביר רמי דבורה: הידיעה הברורה שאפשר למצוא בכל אדם פוטנציאל אדיר של הצלחה, מימוש עצמי, משמעות והגשמה. ברגע שאדם מוכן לעשות כל מה שצריך כדי שזה יקרה, הכל אפשרי עבורו.  מכאן, שאם יש דרך לאפיין את עבודתו של רמי דבורה, היא שהוא פשוט לא מוותר לאף אחד. כל מי שרוצה למצוא את מנגנוני ההצלחה האישיים שלו, את מנגנוני הכשל או את נקודות התקיעות הגדולות בחייו, המונעות ממנו להגשים את כל מה שהוא מחפש, ימצא מאמן מבריק, חד, מדויק ובעיקר מסור לתהליך, הרואה בכל אדם את הגדול שבו, במקרים רבים, אף לפני האדם עצמו, ויחד איתו, מסייע לו להגיע אל השקט, החופש, האהבה וההצלחה המבוקשת.

אמונה זו נובעת ממקום אישי, לאחר שמציאות חיים קשה של בדידות, מחסור כלכלי, חוסר אונים ותחושת כשלון עמוקה, אותה חווה בגיל 28, פגשה במקרה את עולם ההתפתחות האישית. ברגע אחד התאהב בתחום זה והחליט לעשות כל מה שהוא יכול כדי לצמוח ולהיות האדם שהוא יכול להיות. הוא נרשם לקורסים רבים, התחיל לקרוא את הספרים הנכונים ועבר סדנאות העצמה חזקות שוב ושוב. התחיל להתאמן אצל מאמנים מצוינים, באופן אישי וקבוצתי, למד מספר קורסי מאמנים והרגיש, איך מרגע לרגע, חייו משתנים לטובה.

להסתכל היום על ההצלחה, על הבמות הגדולות, העסקים, הספרים ושאר ההצלחות יתכן ולכם נראה הגיוני, אך באותם ימים קשים זה היה נראה חלום לא מציאותי. אותו רגע של החלטה קריטית לבחור בעולם ההתפתחות האישית כדרך חיים יצרה בו טרנספורמציה שהביאה אותו מאז אל תוצאות העכשיו.

בואו נכיר

חושבים שאתם מכירים את רמי דבורה?
רוצים להכיר יותר? הנה כמה שאלות עבורכם

מה היה האולם הגדול ביותר בו הרצאתי?

אמפי קיסריה
היכל התרבות
היכל נוקיה
הכותל המערבי

מה כנראה אזמין כשאני יוצא לבר?

אוזו/ערק
ויסקי
בירה
אני לא שותה אלכוהול

איפה הייתי בצבא?

מפקד צוות בגבעתי
סמל מחלקה בשריון
חובש קרבי
קצין בשלישות

כמה ספרי התפתחות אישית יש לי בבית?

מעל 100
מעל 200
מעל 300
מעל 400

מה הדבר הראשון שאני עושה כשאני קם בבוקר?

מצחצח שיניים
עושה מדיטציית בוקר
מפעיל מוזיקה
יוצא לאוויר המרפסת

מה הגובה שלי?

181 ס"מ
169 ס"מ
177 ס"מ
173 ס"מ

באיזו עיר גדלתי?

תל אביב
פתח תקווה
הרצליה
קרית ביאליק

מה כלי הנגינה הראשון איתו הופעתי בהרכב?

גיטרה בס
גיטרה קלאסית
אורגנית
תופים

באיזה גיל עמדתי מול קהל בפעם הראשונה?

25
32
16
21

באיזו מהעבודות לא עבדתי?

תסריטאי קומי בטלוויזיה
מאבטח אישים במשרד הבטחון
מלצר למנהל מסעדות
עבדתי בכל העבודות האלו

החיים הם משחק של התפתחות אישית

תהליך זה שעבר הביא אותו להבנה שזה אפשרי עבור כל אדם. כל מציאות בה נמצא אדם כיום יכולה מיד להשתנות, הכל תלוי בעוצמה, במוכנות ובמהלכים שאנו מוכנים לעשות על מנת לשנות את התוצאות שלנו. החיים שלנו הם בסך הכל משחק של התפתחות אישית כלומר התוצאות שלנו הן בסך הכל שיקוף של מי שצמחנו להיות. אם אנחנו לא אוהבים את התוצאות בחיינו, המציאות אינה נראית כפי שהיינו רוצים, יש משהו שאנו עושים לא נכון או אחר ממה שאנו אמורים לעשות.

ב-18 השנים האחרונות רמי דבורה הכשיר את עצמו בכלי עבודה רבים שכיום מסייעים לו לעזור כמעט לכל אדם, בין אם אלו בעיות רגשיות, עסקיות, זוגיות או משפחתיות. היכולת העדינה של רמי, להיכנס בחדות ובעדינות, ברכות ובעוצמה כמו קרן לייזר למקומות העמוקים ביותר לטיפול ועדיין לשמור על המתאמן, ולסייע לו לרפא את כל הדורש ריפוי.

גם עבורכם השינוי המופלא הזה אפשרי והדרך אליו היא ממש במרחק נגיעה. המרחק בינכם לבין החיים שאתם רוצים, הוא רק המרחק בין שתי האוזניים ואם אדם מוכן לעבור את הדרך הנדרשת להצלחה שהוא מחפש, אין באמת גבול למה שהוא מסוגל להשיג. התשוקה החדשה שלכם, הרצון למצוא את העוצמות שבכם והרגש הזה שמתעורר בכם וקורא לכם להגשים ולהצליח, למצוא את משמעות החיים והאהבה לה אתם ראויים נמצאים ממש כאן. אם רק תסכימו להתבונן ולפעול עבורם, הכל יקרה לכם, ותיפתח לכם דרך מופלאה בעזרתה אתם תוכלו לקבוע את התוצאות שלכם בדיוק כפי שתרצו.

אם הגעת לקריאת שורות אלו, בטוח שמשהו בך תוהה האם הדבר אפשרי גם עבורך. הדבר הנכון ביותר לעשות הוא להגיע ולפגוש את רמי דבורה באופן אישי. להצטרף לאחד האירועים שלנו, להכיר את יכולותיו המיוחדות, לחוות את החוויה החזקה הזו ולהרגיש את הנתינה שלו - קיים סיכוי סביר, שמפגש כזה ישנה את חייך, כפי שקרה לאנשים רבים בדיוק כמוך.

אירועים קרובים

מצא את האירוע המתאים לך להתחיל את השינוי.
יש לך הבנה שאתה רוצה עוד בחיים, אך אינך יודע מאיפה להתחיל? צור איתנו קשר

יצירת קשר

הפרטים נשלחו בהצלחה!
אחד מהנציגים שלנו ייצור איתך קשר בהקדם
Oops! Something went wrong while submitting the form.

חסרים לכם פרטים? יש לכם שאלות?
לחצו על כפתור זה ותגיעו ישר לצוות שלנו!

צ׳אט וואטסאפ עם הצוות