\
צרו קשר

הדרך לתוצאות שחיפשת

בואו וגלו איך לשנות את החיים שלכם מקצה לקצה
do what you love what you do what you love what you do what you love what you do what you love what you do what you love what you

התפתחות אישית היא לא רק ידע או כלים, היא משהו הרבה יותר עמוק.

תהליך אימון של אדם עד לנקודת השינוי הרצויה דורש מאיתנו לחקור את יסודות ההצלחה הנסתרים ביותר. גם את עקרונות ההצלחה הבסיסיים שלפיהם פועל העולם וביחוד את נקודות ההצלחה והכשל האישיים שבו, שיצרו בחיינו כל הצלחה או כשלון שחווינו עד כה.

כדי שדברים גדולים יקרו בחייכם, עליכם לגלות ידע חדש וכלים משמעותיים להצלחה, אך בנוסף, יתכן ועליכם לשנות גישה בתחומים מסוימים, לבחון את הניהול העצמי שלכם ולבדוק מה ניתן לעשות יותר, אחרת או אולי להימנע מלעשות, אך ההצלחה שאתם מחפשים אפשרית, והיא נמצאת ממש כאן, מולכם, כל מה שעליכם לעשות הוא להתחיל לנוע ובקרוב הכל יקרה, בדיוק כפי שתמיד חלמתם.

הגשמה
עצמית

הצלחה
עסקית

המשימה שלי

רמי דבורה הוא מאמן ומנחה בכיר, סופר רב מכר, יזם ומשקיע. משימתו במשך כמעט 20 השנים האחרונות הייתה לעזור לאנשים לחיות חיים טובים יותר וליצור הצלחה גדולה לכל מי שמחפש שינוי והגשמה בתחומים שונים בחיים. המוני אנשים שחיפשו רמה אחרת של פריצת דרך, הצלחות, ביטוי עצמי וחופש אישי בחרו ברמי כמאמן ופגשו אדם שיודע להביא אותם אל ההצלחה הרצויה בחדות, דיוק, מקצוענות והמון אהבה. דווקא בתחום פרוץ כמו עולם האימון, כשרבים מכתירים עצמם כמאמנים או יועצים, חשוב לדעת שרמי דבורה למד תחומים רבים לאורך השנים ואף פיתח טכניקות, כלים ותכנים ייחודיים לו. כך שאין זה משנה אם תרצו לעבור תהליך התפתחות אישית עמוק, ליצור הצלחה עסקית, לעמוד מול קהל או לשפר מערכות יחסים, רמי ידע איך לעזור לכם להגשים את האדם שאתם ראויים להיות. אם עדיין לא פגשת אותו, צפויה לך חוויה מיוחדת.

בואו נכיר יותר