צרו קשר

בחירה בהצלחה

החיים החדשים שלכם מתחילים עכשיו

ברוכים הבאים לתחילתו של המסע המעצים שלכם לגילוי עצמי והתפתחות אישית! מסלול זה נבנה בקפידה על מנת להוביל אתכם בדרך ליצירת תוצאות יוצאות דופן בחיים. כל אחד מהמוצרים הנפרדים במסלול נועדו לשחרר את הפוטנציאל הפנימי שלכם, לטפח חשיבה מעודדת צמיחה, ולספק לכם את הכלים והאסטרטגיות הדרושים לעיצוב החיים שתמיד דמיינתם. אני מזמין אתכם לאמץ את היכולות הייחודיות שלכם, להתגבר על מכשולים ולעצב עתיד מלא במטרה, הצלחה והגשמה.

הירשמו למסלול עכשיו

מה כלול במסלול?

1

סגנונות תקשורת

קורס חובה מרתק, מבדר ואינפורמטיבי בו תכירו את סגנונות התקשורת השונים וכיצד הם משפיעים על חיינו. בקורס תלמדו לדבר את כל השפות ולזהות את סגנון התקשורת של האדם שמולכם תוך שניות! כבר בתום הערב תשפרו את כל מערכות היחסים בחייכם, תשפרו תוצאות עסקיות ותמכרו יותר!

בסדנה זו תלמדו:

 • בחינת דרכי חשיבה של מצליחנים
 • עקרונות ההצלחה לפי גישות אימון שונות
 • תהליכי פיתוח אישי ליצירת תוצאות
 • פיצוח בעיות אישיות בדרכים יצירתיות
 • לימוד מנגנוני הצלחה
 • הבנת התודעה האנושית

מועד קרוב:

29 לאוגוסט בשעה 15:00 עד 22:30, בית ציוני אמריקה

לפרטים המלאים

סגנונות תקשורת

חיי היומיום שלנו מלאים באינספור אינטראקציות ושיחות שמעצבות את מערכות היחסים שלנו בעבודה, בבית ובמעגלים החברתיים שלנו. לעתים קרובות אנו מוצאים את עצמנו מבולבלים מההשלכות הבלתי מכוונות של המילים והמעשים שלנו, שמעוררים תגובות בלתי צפויות מהסובבים אותנו ולא משיגים לנו את התוצאות שקיווינו להם. בעיצומו של מבוך התקשורת הזה, אנו כמהים לבטא את עצמנו בבהירות ולדעת כיצד להתנהל מול כל אדם בצורה שתניב את התוצרים הרצויים.

התקשורת שלהם אומרת לנו הכל

התקשורת של הסובבים אותנו, בין אם זו בחירת המילים שלהם, טון הדיבור או רמזים לא מילוליים, משמשת כחלון אל המנגנונים המורכבים של תהליכי החשיבה והלך הרוח שלהם בכל רגע נתון. באמצעות הבנה זו אנו משיגים את היכולת להתאים את גישת התקשורת שלנו כך שתדמה לשלהם, תוך יצירת חיבור הרמוני המטפח אמון, הבנה ושיתוף פעולה. מיומנות זו הופכת לעוצמתית עוד יותר כאשר מיושמת במסגרות מקצועיות, ומאפשרת לנו להשפיע ולשכנע אחרים, לבנות צוותים חזקים יותר ולהשיג תוצאות יוצאות דופן.

סגנונות תקשורת הוא קורס חובה מרתק, מבדר ואינפורמטיבי בו תכירו את סגנונות התקשורת השונים וכיצד הם משפיעים על חיינו. בקורס תלמדו לדבר את כל השפות ולזהות את סגנון התקשורת של האדם שמולכם תוך שניות! כבר בתום הערב תשפרו את כל מערכות היחסים בחייכם, תשפרו תוצאות עסקיות ותמכרו יותר!

מה תלמדו:

בחינת דרכי חשיבה של מצליחנים

חשיפת דפוסי החשיבה שמניעים הצלחה ורתימתם לחיים האישיים והעסקיים שלכם.

עקרונות ההצלחה לפי גישות אימון שונות

הדרכים בהם כל שיטת אימון מדגישה היבטים שונים של הצלחה, החל משינוי חשיבה והתנהגות ועד לפיתוח מיומנויות וחוסן.

תהליכי פיתוח אישי ליצירת תוצאות

טכניקות טרנספורמטיביות לטיפוח מודעות עצמית, זיהוי חוזקות וגילוי אזורים לצמיחה.

פיצוח בעיות אישיות בדרכים יצירתיות

טכניקות כגון סיעור מוחות, מיפוי מחשבות וחשיבה לרוחב כדי ליצור רעיונות ופתרונות חדשים.

לימוד מנגנוני הצלחה

מהם המנגנונים המניעים הצלחה וכיצד לרתום אותם ולמקסם את פוטנציאל הלמידה שלכם.

הבנת התודעה האנושית

בחינה יעילה ותפוקתית של תפיסות שונות, תשומת לב, מודעות עצמית והחוויה הסובייקטיבית של המציאות.

מועד קרוב:

29 לאוגוסט בשעה 15:00 עד 22:30, בית ציוני אמריקה

הירשמו למסלול עכשיו
2

קפיצה לעומק

תהליך אימון אינטנסיבי המגיע לעומק התודעה ומאתר את הכשלים בדרך בה אתם מבינים את הסביבה, את עצמכם ואת התנהלות החיים, שביחד גורמים לתוצאות שאתם אוהבים בחייכם, אך גם לאלו שתרצו לשפר.כאשר תאתרו את כשלי מחשבה אלו, תוכלו לסרוק ולמצוא את הסיבות לתפיסות אלו, לבטל אותן ולהטמיע במקומן תהליכי חשיבה חדשים ואפקטיביים יותר עבורכם.

בסדנה זו תלמדו:

 • למצוא את הסיבות לתוצאות לא רצויות
 • כיצד לשפר כל מערכת יחסים
 • לפרוץ דרך בכל תחום בחיים
 • יצירת מציאות חדשה
 • כיצד להיפטר ממעצורים יומיומיים
 • תהליכי חשיבה חדשים לחיים חדשים

מועד קרוב:

6-8 לספטמבר, לאונרדו פלאזה נתניה

לפרטים המלאים

קפיצה לעומק

לצורה בה אנו תופסים את עצמנו יש תפקיד מרכזי בעיצוב התוצאות שאנו חווים בחיים. לעתים קרובות, הערך העצמי שאנחנו מרגישים כלפי עצמנו מגביל את הפוטנציאל שלנו ומפריע ליכולת שלנו להשיג תוצאות יוצאות דופן. התפיסה שלנו הופכת לנבואה המגשימה את עצמה, המשפיעה על מעשינו, החלטותינו וההזדמנויות שאנו רודפים אחריהן.

ניפוץ תפיסה עצמית להישגים בלתי מוגבלים

על ידי איתגור ועיצוב מחדש של התפיסה העצמית שלנו, אנו מסוגלים לפתוח בפנינו עולם חדש של אפשרויות. על ידי חיפוש פנימי עמוק ויסודי, הכרה בחוזקות הטבועות בנו, אימוץ הייחודיות שלנו וטיפוח החשיבה, אנו פותחים אפיקים חדשים לצמיחה אישית ומקצועית, ומאפשרים לעצמנו להתעלות על ההישגים הקודמים שלנו.

קפיצה לעומק הינה תהליך אימון אינטנסיבי בן שלושה ימים, בהם תתרחקו משגרת היומיום שלכם. בסדנה זו נצלול לעומק התודעה ונאתר את הכשלים בדרך בה אתם מבינים את הסביבה, את עצמכם ואת התנהלות החיים, שביחד גורמים לתוצאות שאתם אוהבים בחייכם, אך גם לאלו שתרצו לשפר. כאשר תאתרו את כשלי מחשבה אלו, תוכלו לסרוק ולמצוא את הסיבות לתפיסות אלו, לבטל אותן ולהטמיע במקומן תהליכי חשיבה חדשים ואפקטיביים יותר עבורכם.

מה תלמדו:

למצוא את הסיבות לתוצאות לא רצויות

דפוסים, התנהגויות ותהליכי חשיבה הרסניים שעשויים לעכב את ההתקדמות וההצלחה שלכם.

כיצד לשפר כל מערכת יחסים

יצירת קשרים עמוקים יותר, טיפוח קשרים משמעותיים וחווית סיפוק רב יותר באינטראקציות האישיות והמקצועיות שלכם.

לפרוץ דרך בכל תחום בחיים

אסטרטגיות להצבת יעדים משכנעים, יצירת תוכניות ניתנות לפעולה והישארות ממוקדת בחזון שלכם.

יצירת מציאות חדשה

טכניקות לשינוי הלך הרוח, האמונות והתפיסות שלכם כדי להגיע אל התוצאות שאתם רוצים באמת.

כיצד להיפטר ממעצורים יומיומיים

אסטרטגיות לטיפוח דימוי עצמי חיובי, תרגול חמלה עצמית, יציאה מאזור הנינוחות ואימוץ אותנטיות.

למצוא את מקור המוטיבציה שלכם

אסטרטגיות לשמירה על מיקוד, התגברות על מכשולים ושמירה על מחויבות למסע האישי שלכם.

מועד קרוב:

6-8 לספטמבר, לאונרדו פלאזה נתניה

הירשמו למסלול עכשיו
3

מצוינים

תהליך ממוקד בן יום וחצי בו תקבלו תוכנית עבודה מסודרת, כלים פרקטיים ליצירת תוצאות ושינוי תהליכי חשיבה על מנת שתוכלו לבנות תוכנית להצלחה מיידית. סדנה מעצימה, ממקדת, מרתקת ובעיקר אפקטיבית שתהפוך את החיים לחיוניים יותר, מלאים יותר ומאושרים יותר. הגיע הזמן שלכם לחוות פריצת גבולות ולעלות לשלב הבא בחיים, במערכות היחסים, בעסקים או בכל תחום אחר.

בסדנה זו תלמדו:

 • חיוניות אישית מול תוצאות מוחשיות
 • כיצד לאתר מנגנוני כשל בעצמכם
 • יצירת דרכי פעולה להצלחה מיידית
 • בניית תוכנית עבודה ממוקדת תוצאות
 • מציאת פתרונות לחסמי הצלחה
 • למצוא את מקור המוטיבציה שלכם

מועד קרוב:

30 לנובמבר עד ה-1 לדצמבר, לאונרדו פלאזה נתניה

לפרטים המלאים

מצוינים

החלק הכי חשוב במסע האישי של כל אחד מאיתנו אל עבר תוצאות הוא עבודה על הצד המנטלי של ההצלחה. לצד עובדה זאת, היקום מגיב יותר טוב למעשים ולכן דברים לא ישתנו אם לא נבצע פעולות ממוקדות מטרה. עם זאת, לא כל הפעולות שנבצע מקדמות אותנו ותורמות להשגתה, אז למה אנחנו בכל זאת עושים אותן?

אחד ממנגנוני ההגנה השכיחים ביותר אצל בני אדם הוא ״צדקנות״. משום שאנחנו אוהבים להיות צודקים, אנחנו נספר לעצמנו שאנחנו יודעים מה אנחנו עושים גם אם אנחנו לא מרוצים או אפילו סובלים וכואבים מהתוצאות המוחשיות והרגשיות בחיינו.

הגיע הזמן לגלות את הפוטנציאל האמיתי שלכם

הדרך היחידה להשתחרר מהרגלים הרסניים אלו מתחילה בבחירה לחקור את עצמנו ואת הפעולות שלנו ולהיות פתוחים לחיפוש אחר דרכים חלופיות. עלינו לקבל החלטה עוצמתית ולא להסכים יותר לחיות במצב הזה של תקיעות, של קושי, של אכזבה מהתוצאות שלנו או מפשרה לבינוניות. אני לא מבטיח שזה יהיה קל, למעשה אני מבטיח שזה לא יהיה קל, כי אם זה היה קל כבר הייתם עושים את זה.  יהיו מחירים לשלם בדרך, אך השאלה היא מה האלטרנטיבה?  מה אתם רוצים יותר – להצליח או להישאר במצב הנוכחי?

סדנת מצוינים היא תהליך ממוקד בן יום וחצי בו תקבלו תוכנית עבודה מסודרת, כלים פרקטיים ליצירת תוצאות ושינוי תהליכי חשיבה על מנת שתוכלו לבנות תוכנית להצלחה מיידית. סדנה מעצימה, ממקדת, מרתקת ובעיקר אפקטיבית שתהפוך את החיים לחיוניים יותר, מלאים יותר ומאושרים יותר. הגיע הזמן שלכם לחוות פריצת גבולות ולעלות לשלב הבא בחיים, במערכות היחסים, בעסקים או בכל תחום אחר.

מה תלמדו:

חיוניות אישית מול תוצאות מוחשיות

גלו את האיזון העדין בין רווחה אישית והשגת תוצאות מוחשיות. למדו כיצד להתאים בין הפעולות והמטרות שלכם תוך שמירה על תחושה עצמית בריאה.

כיצד לאתר מנגנוני כשל בעצמכם

גלו את המחסומים הנסתרים שעוצרים אתכם. השיגו את הכלים והתובנות לזהות מנגנוני כשל ולהשתחרר מחבלה עצמית.

יצירת דרכי פעולה להצלחה מיידית

יצירת תוכניות פעולה המניבות תוצאות מיידיות. למדו אסטרטגיות יעילות למקסום הפרודוקטיביות והיעילות שלכם במרדף אחר המטרות שלכם.

בניית תוכנית עבודה ממוקדת תוצאות

למדו כיצד ניתן לפתח גישה מתודית להגדרת יעדים, תעדוף משימות ומעקב אחר ההתקדמות, תוך הבטחה שהמאמצים שלכם מניבים את התוצאות הרצויות.

מציאת פתרונות לחסמי הצלחה

הצטיידו בטכניקות לפתרון בעיות כדי להתגבר על מכשולים בדרך להצלחה. למדו כיצד לנווט אתגרים, להסתגל לשינויים ולמצוא פתרונות חדשניים שיניעו אתכם קדימה.

למצוא את מקור המוטיבציה שלכם

היכנסו למקורות המוטיבציה העמוקים ביותר שלכם והציתו אש בתוככם. גלו כיצד להישאר מונעים, מלאי השראה וממוקדים ביעדים שלכם, גם בזמנים מאתגרים.

מועד קרוב:

30 לנובמבר עד ה-1 לדצמבר, לאונרדו פלאזה נתניה

הירשמו למסלול עכשיו

סיפורי הצלחה

אורית דמבסקי

מסלול בחירה בהצלחה

אני רוצה להגיד תודה לרמי. עשיתי את קפיצה לעומק, אלו היו שלושה ימים מהממים, חוויתיים ועוצמתיים ברמת הנפש. וסדנת מצויינים פיקסה לי את הראש, עשתה לי סדר במטרות, ביעדים ובחזון שלי. אני ממליצה לכל אחד לבוא לפה ולהתפקס. רמי פשוט עושה סדר בראש ושולח אותך הביתה להצליח. אין אופציה אחרת

ולנטינה בטשון

מסלול בחירה בהצלחה

זאת זכות לעבור את הסדנה הזאת! היה מטורף, משהו שאי אפשר להסביר במילים רמי מדהים! מבריק חד ומקצועי אין ספק שאעבור את הסדנה הזאת שוב

אורי בר און

מסלול בחירה בהצלחה

"יצאתי היום משלושה ימים של סדנת התפתחות אישית, חופש ואימון. התעוררתי, כולנו התעוררנו, בכיתי רקדתי , חיבקתי, שיתפתי, בדרך לחיים חופשיים יותר עם הרבה אור ונוכחות. תודה שפירקת והרכבת מחדש, על שהיית קשה ורך, רציני ומצחיק. ראיתי אותך מפסל נשמות"

טל רובינוב

מסלול בחירה בהצלחה

רמי דבורה הוא אמן ומאסטר בהעברת סדנאות רבות משתתפים שעדיין מרגישים בהן אינטימיות וחמימות מרגשת. רמי מרתק, מצחיק, פנומנל בפיצוח ופירוק אמונות מגבילות . היינו זוג בסדנת "קפיצה לעומק", והסדנה הזו רק קרבה בינינו יותר. פקחה לנו עיניים, ועזרה לנו לתקשר בשיח זוגי מעצים ומקרב.

אור סירי

מסלול בחירה בהצלחה

היינו 100 אנשים והרגיש כמו 5, חיבור אישי עם כל אחד ותחושה שכל הזמן שמים לב אליך. חוויה מעצימה ברמות ומחברת לתוך האני הפנימי שלך, מלאה ברגש, שמחה, עצב, צחוק ובכי בכל שניה ושהיה בנוסף, הקורס היה במלון לאונרדו, ברמה הכי גבוהה שיש, תמיד יש אוכל גם בהפסקות קפה, חלב מכל הסוגים, קפה ותה מכל הסוגים הכל ביד רחבה וחשיבה על הדברים הקטנים!!! נהנתי מכל דקה והייתי עושה את הקורס הזה שוב ושוב ושוב

טליה הלברסברג

מסלול בחירה בהצלחה

סדנה שאי אפשר לסכם במילים. אבל אם אבחר מילה אחת היא פשוט "ווואו." סדנה שבא לי שכל מי שאני מכירה וכל מי שאני לא מכירה יילך אליה. פותחת תודעה ברמה הכי מטורפת שיש, פותחת את הלב והנשמה ומרחיבה את האופקים. תודה רמי עליך ועל הצוות המדהים שלך! ❤️❤️❤️❤️❤️

אריק רוקט

מסלול בחירה בהצלחה

הבן אדם פשוט גאון. אתם תסתכלו על הבן אדם, הוא יסתכל עליכם בחזרה, והוא כבר קורא אתכם. הוא מראה לכם מי אתם בפנים, שאתם לא תראו את זה מול המראה. רמי הוא הבן אדם עם הכי רגש שיש, הכי אהבה שיש. זה באמת יתן לכם המון. תודה

אלון כהן

מסלול בחירה בהצלחה

אני לא יודע מאיפה להתחיל, אבל זה אחד הדברים הכי מטורפים, מדויקים, גדולים, מעצימים, מרגשים שחוויתי לאחרונה. אני לומד אצל רמי גם את קורס המאמנים. שווה כל שקל וכל רגע

תהילה אור

מסלול בחירה בהצלחה

"מי שמכיר אותי יודע שבשנים האחרונות הלכתי להרבה סדנאות של התפתחות אישית, בשלושת הימים האלו חוויתי משהו אחר לגמרי, תהליך ריפוי עמוק ומדהים של גילוי עצמי עוצמתי. לכל מי שמחפש אמת בשלב הבא הגדול בהתפתחות חייו - תהליך "קפיצה לעומק" הוא הדבר בשבילכם"

אלכס ינאי אוקון

מסלול בחירה בהצלחה

היי לכולם, אני רוצה להמליץ בחום רב על רמי דבורה. משפט אחד בקפיצה לעומק שינה את חיי. חזרתי לדבר עם אבא שלא היה בחתונה שלי, לא ראה את הילדים שלי נולדים, וחזרנו לדבר בזכות רמי. אם אתם מתלבטים, בשביל לעבור שינוי בחיים, אין מחיר, אין כסף, אתם חייבים לבוא.

סימה בבאייב

מסלול בחירה בהצלחה

כל אחד סוחב איתו משהו, לכל אחד יש הרגלים שרוצה לשנות או תחום בחייו שלא מצליח לפתור. לשים את עצמנו במקום הראשון זה תמיד קשה, תמיד דוחים למחר ותמיד חושבים איך נתחמק מלעבוד על עצמנו.. רמי דבורה- מצליח לגעת בנקודות שלא ידעתי שקיימות בי, מצליח לפתוח את הלב ולשחרר כאבים שסחבתי איתי המון שנים בלי לדעת או להבין למה. קודם כל אנצל את ההזדמנות שוב להודות לו על היכולות שלו ואם מישהו קורה את זה ומצליח להזדהות, תנו לעצמכם להיות במקום הראשון. תאמינו שאפשר אחרת, אני נשבעת שלא האמנתי שאפשר והיום אני אומרת בלב שלם - אפשר!!!! יותר ממה שאי פעם תצליחו לדמיין שאפשר.

לירון פרץ

מסלול בחירה בהצלחה

הבחירה שלי לעבור את הדרך הזאת עם רמי זה הדבר הכי משמעותי שעשיתי. יש פה אותנטיות שהיא נוסחה מנצחת. יש את לירון לפני התהליך ולירון אחרי התהליך. החוויה הזאת שינתה חיים. ההשקעה הכי טובה שהייתה לי בחיים. לכו תשקיעו בעצמכם. רמי דבורה זה הזדמנות להגיד לך תודה רבה

שירי מזור

מסלול בחירה בהצלחה

"תודה על הסדנה הזו שתמשיך להדהד עוד הרבה זמן. על 3 ימים משנים חיים. אין מילים שיכולות באמת להסביר מה קורה כשקופצים לעומק ומגיעים לשורשים. מה שקורה בסדנה הוא כל כך עמוק ומשנה חיים תודה!"

רוית כפיר

מסלול בחירה בהצלחה

"מודה על הזכות שניתנה לי לחוות חוויה עוצמתית ומדהימה כזו. אני חושבת שכל אדם צריך לעבור תהליך כזה מרגש ומשנה חיים. תודה על מי שאתה, ישר כוח!"

מדלן לוברה

מסלול בחירה בהצלחה

"קיבלתי מפה ממבט על, על החיים שלי, באופן ברור וחד משמעי. אני מצויידת בכלים נדירים שקיבלתי להעיר את הנשמה שחיה ובועטת. רמי אתה – The one and only!"

לאה שידלובסקי

מסלול בחירה בהצלחה

הגעתי לקפיצה לעומק אצל רמי דבורה. שלושה ימים של בכי מטורף. הבנתי כמה אני לא מכירה את עצמי, כמה אני מוותרת על עצמי ושמה את עצמי אחרונה. כל מי שרוצה מתנה לחיים חייב את התהליך הזה. אין מחיר לדבר הזה. אני פשוט הרווחתי את החיים, ברמה שהכרתי את עצמי מחדש

אלעד חזקיה

מסלול בחירה בהצלחה

לכל מי שרוצה באמת להגיע לקצת בהירות, מיקוד, נחת והצבת מטרות ברורות לחיים שלו, מומלץ בחום להגיע לסדנה. אני לא חלק מהצוות. אני באהבה מגיע לפה. אני בתהליך התפתחות אישית לאחרונה ובעייני רמי הקאוצ'ר, מנטור, הכי טוב בישראל. לבוא בפתיחות, בלי הרבה מחשבות התחלתיות. להגיע, להתמסר, פשוט לצאת אדם אחר

חי מוזוגרי

מסלול בחירה בהצלחה

אני כבר עושה תהליכים עם רמי שנה שלמה, אין אנשים כאלה. באתי אליו עם המון בעיות, דברים וחששות בעסקים, זוגיות, בריאות, בכל דבר הבן אדם פשוט רואה אותך. הוא ייתן לכם כלים ויעזור לכם להשיג את מה שאתם רוצים להשיג. אז תעשו לעצמכם טובה ותבואו לחיות את החיים שאתם רוצים

דרור אברהם

מסלול בחירה בהצלחה

הגעתי לפה להתפתח בעצמי כחלק מהקורס מאמנים. לא התכוננתי לזה. זה רק למי שאכפת לו מעצמו, שרוצה להצליח ולהתקדם בחיים ומוכן לעשות הכל ולגעת בנקודות הכי כואבות, כדי להשיג את החיים שהוא חולם עליהם. קיבלנו לא מעט כלים שיעזרו לזה בתור התחלה. זה שווה הרבה יותר מכל שקל שנכנס ויוצא

אגם ברלוט

מסלול בחירה בהצלחה

אחרי עבודה עמוקה, טובה ומשנה חיים, אני יכולה להגיד שהיום אני מרגישה שקיבלתי מתנה את עצמי חזרה, את ההשטות, את מי שאני בלי פחדים ומחסומים. ואני חייבת להגיד לך תודה על הכל. ברור לי שזאת רק ההתחלה. אם יש מישהו אחד שמתלבט, אם יש משהו שאני יכולה להמליץ, תבוא לסדנאות

דרור רחמים

מסלול בחירה בהצלחה

הסדנא ורמי עזרו לי להפוך לאדם חדש, חזק, רגוע, שליו וחופשי. הצלחתי לשנות את החיים שלי ביומיים וחצי, ממליץ באהבה ענקית ובחום!

גלי ינאי

יוצרים תוצאות

אני מדברת רק למי שאכפת לו מהחיים שלו, ושרוצה לעשות עם עצמו שינוי ולא יודע איך, רמי דבורה האחד והיחיד, יהפוך לכם את החיים. אז אם אתם לא מפחדים לעשות שינויים ורוצים תוצאות פרקטיות, זה המקום להתחיל בו. בהצלחה רבה לכל מי שצופה בזה

דליה מנחם

מסלול בחירה בהצלחה

מצויינים - סדנה נהדרת, מטלטלת למיי שהגיע "לעבוד" באמת ולא רק לשמוע. המון תובנות, עבודה פנימית שהתחילה, התעצמה ודוייקה ועוד תמשיך עד שאגיע למצויינות שלי.

בלה ליפסקר

מסלול בחירה בהצלחה

"לא ציפיתי שזה יקרה לי בעוצמה כזו. יצאתי עם תובנות חדשות, עם כיוון, עם מטרה, שתוכל לפקס אותי לפקס אותי בבחירות שלי. עברתי שלושה ימים מוקפת באהבה וקבלה. תודה על המקצועיות הבלתי מתפשרת, על ההומור, על הרגישות, ועל זה שאתה דואג להביא את עצמך אל תוך האימון וזה הופך את זה לקל כל כך להפקיד את הלב והנשמה שלנו בידיך"

אריאל שטרנגס

יוצרים תוצאות

רמי איש מדהים ומקצוען בתחומו, כל מילה שהאיש הזה אומר אני רוצה לשמוע ולהקשיב לו. הייתה סדנה משנה חיים, ממש ככה.

אודטה

מסלול בחירה בהצלחה

"רמי... You are the Best – הייתי בהרבה סדנאות, ראיתי את כולם, ואתה הטוב מכולם! תודה ענקית"

אביה בן שלוש

מסלול בחירה בהצלחה

חוויה מטורפת! רמי מדהים ומעביר כל סדנא בסטנדרט הגבוה ביותר!!! לומדים המון כלים שימושיים לחיים, חוויה מדהימה ממליצה לכל אדם ללכת

שרון אוחיון דרומי

סגנונות תקשורת

רמי אלוף! סדנת סגנונות תקשורת היא סדנה חשובה לכל אחד שרוצה ליצור תוצאות טובות יותר בחיים בכל מערכות היחסים! ממליצה מאוד❤

דורון דונט

סגנונות תקשורת

הקורס משנה חיים ועסקים ממש. זאת הסיבה שהגעתי לסדנא בפעם השלישית בעצמי והבאתי את אישתי כבר פעם שנייה והפעם גם הבאתי את בני הבכור ואת החבר הכי טוב שלי וכל זה בגלל שאני אוהב אותם ורוצה שיהיה להם טוב כמו שלי כל כך טוב בעקבות השינויים התרחשו בחיי האישיים והעסקיים בעקבות הכלים שרכשתי בסדנא והמיומנויות שפיתחתי בהשראתה. רמי,תודה רבה לך, תודה, תודה, תודה.

אבי בן אדיבה

סגנונות תקשורת

הסנדא הכי טובה ואיכותית שאתם יכולים לפרגן לעצמכם! מצחיקה, מלמדת, מחכימה, פראקטית, עם תובונות שאין למצוא בשום מקום אחר!!! ממליץ מאוד מאוד! נ.ב הייתי פעמיים ונהנתי ללא סוף 💜

בונוסים במסלול זה

4

פגישת אימון חזקה עם אודטה

אודטה המבריקה תעביר אתכם פגישת פיצוח אישית ותשנה את חייכם ביום אחד
5

מארז ספרי סיפור הצלחה

רבי המכר של רמי דבורה שהם מסע עוצמתי ואפקטיבי שיצור אצלכם שינויים מידיים
6

זוג כרטיסים לאירוע נוסף

כרטיס זוגי מתנה לאירוע נוסף שלנו על מנת שתוכלו להתפתח במרחבים נוספים

יצירת קשר

החיים החדשים שלכם נמצאים ממש מעבר לצעד הזה. יש לכם את הזכות לבחור בהצלחה ולהגיע בחיים בדיוק לתוצאות שתרצו, כל מה שנותר לכם הוא להגיע ורמי דבורה כבר יעשה את השאר.

תודה רבה! אחד מהנציגים שלנו ייצור איתך קשר בהקדם
Oops! Something went wrong while submitting the form.

חסרים לכם פרטים? יש לכם שאלות?
מחפשים תאריך אחר או אולי לרכוש מוצרים נוספים?
לחצו על כפתור זה ותגיעו ישר לצוות המטפל באירוע!

צ׳אט וואטסאפ עם הצוות