כלי כתיבה

מכללת מטרות / 17 באוגוסט

8157624
DD
ימים
:
HH
שעות
:
MM
דקות
:
SS
שניות

כלי כתיבה - ליצור את התוכן המדויק עבורך

סדנה יוצרת לכתיבת המבנה, התכנים והמודעות השיווקיות שיגרמו לקהל להגיע ולחזור אליכם שנית

אומרים שתמונה שווה אלף מילים. אבל לא משנה כמה התמונה יפה או מושכת את העין, בסוף הקהל ירצה לשמוע את המילים. לא תהיה לכם לכם סדנה או הרצאה אם הקהל לא יגיע ואם הוא כן יגיע, הוא יבחר לחזור רק אם הוא באמת יקבל ערך משמעותי לחייו.  הבעיה היא שבעלי מקצוע רבים, או כמעט כולם, מאוהבים במקצוע שלהם וזה ברור כי אחרת הם לא היו עובדים בתחום הזה.  כאשר הם מוצאים את עצמם מדברים עליו, הכל נשמע להם מרתק ומעניין והם יכולים לגלוש מרעיון לרעיון במשך שעות – אני משוכנע שגם אתם כך במקצוע שלכם.  זו בדיוק הסיבה מדוע מרצה חייב להגיע מוכן להרצאה או לסדנה שלו.  לדעת מה המסר שלו לאותו מעמד ומה הסיבה שהוא נעמד מול החדר מראש. 

עם כל זאת על המרצה להתמודד עם הקהל כאשר הקהל כבר נמצא בחדר הסדנה – אך איך נביא את הקהל לחדר אם לא נדע כיצד לפנות אליו וכיצד להציג את מה שאנחנו עושים? אז מה חשוב יותר – תוכן נכון במבנה ההרצאה או תוכן שיווקי טוב להביא את הקהל? האמת אי שחייבים את שניהם, כי בלעדיהם לא תהיה סדנה או הרצאה כלל.

הנושאים המרכזיים שתלמדו בסדנת כלי כתיבה עם רמי דבורה:

בוקר תוצאות רמי דבורה

אנחנו נמצאים בתקופת שפע שיוצרת עבורנו אתגר

עידן הרשתות החברתיות הפך את העולם לכפר גלובלי. כולנו יכולים ליצור קשר מיידי ואישי עם כל אדם בעולם בפייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין ועוד.  מתוך כך הפרסום הפך להיות קל יותר. תוך שניות כל אדם יכול ליצור מודעה ממומנת ממנה כולם יבינו מה הוא מציע וכיצד ניתן לרכוש את המוצר הזה. הקלות הטכנולוגית לפרסום עשתה הרבה טוב לבעלי העסקים כי פתאום הם חשופים לקהלים רבים שעד כה לא ידעו על קיומם.  אך התחרות הזו יוצרת עם החשיפה גם אתגר גדול: פתאום, לקהל האורגני שלי, זה שגר קרוב אלינו או שהיה רגיל לצרוך אותנו, יש היצע עצום של רעיונות, מוצרים וסדנאות ועכשיו הוא יבחר את מי שידבר בשפתו, יבין את צרכיו ויגע בו באופן המדויק ביותר. כתיבה מדויקת, שיווקית ויוצרת, הופכת להיות הכרח בהצלחה עסקית ולא מותרות למביני עניין.

כתיבה זהו שריר בדיוק כמו כל מיומנות אחרת

מרבית בעלי העסקים מעדיפים לרכוש מודעות מבעלי מקצוע בתחום, זה הופך להם את החיים לקלים יותר כי הם מאמינים שזה לא משהו שהם יכולים לבצע.  גישתי אומרת שאף אחד לעולם לא ישווק את העסק שלכם כמוכם.  אף אחד לא מבין את הלקוחות שלכם, את איכות השירות, את יחודיות המוצר או שירות שלכם ואת המסר האישי והנוגע שלכם כמוכם, אלו שבסוף באים במגע עם הלקוח.  אז למה שלא תדעו כיצד לבטא את עצמכם בצורה נכונה ובאופן מיידי תשפרו את התוצאות שלכם, את הביטוי העצמי שלכם וכמובן את קצב הגעת הלקוחות.  כן, מישהו אחר יכול לעשות את זה בשבילכם, אבל הוא לעולם לא יהיה אתם ואתם רוצים להישאר הקפטן של הספינה הזו, לנווט את האסטרטרגיה הנכונה להצגת העסק שלכם מול העולם.

סדנת כלי כתיבה

יום וחצי של לימודים מרתקים בהם תבינו כיצד לכתוב נכון את המודעות שלכם, תלמדו ליישם עקרונות כתיבה שיווקיים שיעצימו את העשייה שלכם ותדעו כיצד לכתוב את הסדנה שלכם או את שלבי ההרצאה.  תבינו מה גורם לאנשים לקרוא מודעות ואילו טעויות תימנעו מלעשות כדי לא לפגוע לכם בשיווק. 
אתם תדייקו את המוצר שלכם, תבינו כיצד בונים התחלה אמצע וסוף להרצאה או סדנה ותדעו לחבר את כל יתרונות המוצר ללקוחות שמחפשים בדיוק את מה שאתם יודעים לתת. סמינר שישנה לכם את הדרך אל ההצלחה.

מספרים על סדנת "כלי כתיבה"

זמן ומיקום האירוע

17 באוגוסט

עד

17 באוגוסט

9:30 

22:00 

מכללת מטרות: הנגר 6, כפר סבא

מחיר רגיל 2,870 ₪ – למחירי הרשמה מוקדמת צרו קשר 

כלי כתיבה

2,870.00

מק"ט: 5082-2-כלי-כתיבה קטגוריה:

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “כלי כתיבה”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יש שאלות? צרו אתנו קשר