תכל"ט - התוכנית להכשרת טריינרים

המדרגה

מלון רמדה חדרה / 1 ביוני

3484741
DD
ימים
:
HH
שעות
:
MM
דקות
:
SS
שניות

דמיינו קהל גדול עומד ומריע בעוצמה

אם אתם באמת רוצים לבנות קריירה על הבמה – העמוד הזה עבורכם

אתם לא במקרה כאן. אתם לא מעוניינים לעמוד לדבר מול קהל באופן חד פעמי ולהצליח “להתמודד עם זה” – אתם רוצים את הדבר האמיתי!  לחיות בעוצמה, לחוות בתשוקה ולכבוש את הבמה – ועבורכם נבנתה תוכנית האימון הזו.  תוכנית המדרגה תוציא מכם את המנהיגים הגדולים שאתם, תסייע לכם לפרוץ כל גבול שקוף שיצרתם לכם ביניכם לבין הבמה ותשפר את היכולות שלכם בצורה מהירה ואפקטיבית

נגן וידאו

אבל מה זה בכלל טריינר? למה לא "מרצה"?

ישנם שני סוגים שונים של אנשים מאלו הבוחרים לעמוד על במה.  הראשונים הם דוברים או מרצים (באנגלית הם נקראים Speakers) וכאשר הם עולים על הבמה, הם נואמים באופן חד כיווני להטמעת המסר שהם הביאו לאולם הישר אל מוחות השומעים. יתכן והם רהוטים, מבריקים, חכמים ואף יודעים מיומנויות במה ברמה זו או אחרת. 
הבעיה עם גישה זו היא שהם מרכז ההרצאה, כל מיקוד האנרגיה הוא לכיוונם ולקהל נותק להיות שט וקשוב.
זו אופציה מצויינת אך האופציה הטובה יותר, בה משתמשים כל אנשי הבמות הטובים בעולם כגון טוני רובינס ואחרים היא להיות טריינר. 

טריינר (כאשר התרגום מאנגלית של Trainer הוא למעשה “מדריך”) הוא אדם שמבין שהקהל הוא חלק חשוב בניהול ההרצאה, לכן הוא דואג שהקהל כל הזמן יהיה מעורב.  הוא מדבר איתו, משתף אותו, מקשיב לקהל, שואל שאלות, מבקש שאלות, משחק עם הקהל, מפעיל את הקהל ועוד. כי הרי, כמו שכתוב ב”יצא המרצה מהשק” – הדבר החשוב ביותר שעליכם להבין הוא שאף אחד לא יגיע להרצאה שלכם בגלל הידע שלכם, אלא רק בגלל הדרך בה אתם מנהלים את ההרצאה.

תכל"ט – התוכנית להכשרת טריינרים

שיטת העבודה של הטריינר משנה את כל המקובל בתחום ההרצאות והופכת את ההרצאה למופע הטוב ביותר בעיר.  לא משנה מי המתחרים שלכם בתחום, כל זמן שהם יהיו מרצים מצויינים, אבל אתם תהיו טריינרים מבריקים, ההבדל תמיד יהיה ברור, טריינר מצליח לעולם יהיה חוויה בלתי נשכחת למשתתפי האירועים שלו, הם יחזרו לאירועים נוספים והם יספרו לחברים שלהם שהם “חייבים להגיע גם”!

מה זאת תוכנית המדרגה?

המדרגה היא תוכנית בת 3 ימים רצופים, חלק מהמסלול להכשרת טריינרים של רמי דבורה, בהם עוברים המשתתפים טרנספורמציה עמוקה בתהליך העמידה מול קהל שלהם. תהליך אינטנסיבי זה מספק להם את כל מה שזקוקים לו המשתתפים כדי להצליח מול קהל. בניית תכנים, מיומנויות במה, ניהול קהל, שיתוף ועבודה עם הקהל ועוד ידע רב ועשיר בכל הניהול ההקפי של תהליך ההרצאה ובניית העסק בתחום ההרצאות.

הדברים שתלמדו בתוכנית המדרגה עם רמי דבורה:

אינטנסיביות התהליך יוצרת תהליך טרנספורמציה חזק למשתתפים ועדויות המשתתפים מעידות על הצלחה פנומנלית בעקבות התוכנית. רמי דבורה עומד מול קהלים בכל סדרי גודל יותר מ-25 שנים. הוא מהטריינרים המבוקשים והמצליחים בישראל כבר שנים רבות ואין ספק שאם תרצו להצליח על הבמה –
הוא האדם עבורכם למשימה.

יכול להיות שקריאת שורות אלו מרגשת אתכם כי אתם רוצים לדעת כיצד לעשות את זה גם בהרצאות שלכם ויתכן כי זה רק מפחיד אתכם יותר כי אתם לא חושבים שמקומכם על הבמה.  האמת היא שאם קראתם עד לכאן, אנו מאמינים שיש בכם את זה, זה מרגש אתכם – אז תנו לרמי דבורה לעשות את הקסמים שהוא יודע לעשות ולהראות לכם שהבמה מחכה לכם.  אנחנו מחכים לכם.  העולם מחכה לכם.

מספרים על תוכנית המדרגה

זמן ומיקום האירוע

1 ביוני

עד

3 ביוני

11:30 

19:30 

מלון רמדה חדרה: רחבעם זאבי 2, חדרה

מחיר רגיל 6,920 ₪  למחירי הרשמה מוקדמת צרו קשר 

יש שאלות? צרו אתנו קשר