מצוינים

מרכז תאו / 18 בנובמבר

16193548
DD
ימים
:
HH
שעות
:
MM
דקות
:
SS
שניות

מצוינים - לנוע בפעולה נחושה אל ההצלחה

היקום מגיב למעשים ולא לדיבורים - אז מה עליכם לעשות היום כדי להצליח?

אנשים רבים רוצים תוצאות טובות יותר בחיים, אם זה ליצור זוגיות טובה יותר או זוגיות בכלל, לשפר את מצבם הכלכלי או את מצב הקריירה שלהם ומחפשים את הדרך ליצור את זה.
גישת העבודה האפקטיבית ביותר היא להתחיל מבפנים החוצה, למצוא את התשובות העמוקות ורק אז לפעול, מתוך מקום חזק ויציב, אבל מצד שני – אנחנו חייבים לפעול.  התובנות העמוקות ביותר, שינוי המחשבה, החלפת האמונות וכל עבודת העומק היא קריטית אך היקום מגיב למעשים ולא למחשבות לכן, כל תוצאה רצויה בחיים שלכם, בסופו של דבר, היא תוצאה של ביצוע פעולות אפקטיביות, ממוקדות ונחושות אל עבר ההצלחה הרצויה, לא משנה באיזה תחום תרצו להצליח.  לכן יצרתי את תוכנית “מצויינים” – תהליך ממוקד תוצאות ליצירת הצלחה מהירה, במינימום זמן, מינימום כאב ומיצוי מקסימום פוטנציאל אישי.  כל שנותר לכם הוא להבין מה תרצו להשיג.

הדברים שתוכלו להפיק בתוכנית מצוינים עם רמי דבורה:

בוקר תוצאות רמי דבורה

עם תוצאות ועם רגשות אי אפשר להתווכח

אחד ממנגנוני ההגנה המרכזיים של בני אדם נקרא “צדקנות“.  צדקנות היא הרעיון שאומר שאנו אוהבים להיות צודקים ולספר לעצמנו שאנחנו יודעים מה אנחנו עושים אפילו אם אנחנו לא מרוצים או אפילו סובלים וכואבים מהתוצאות בחיינו.  אבל האמת היא מאוד פשוט והיא קובעת ש“עם תוצאות ועם רגשות אי אפשר להתווכח”.
כלומר, אם העסק שלכם מפסיד כסף, אם אתם שונאים את מה שאת רואים במראה, אם אתם לבד או בזוגיות רעה (או כל דוגמא אחרת) – אז על מה אתם מגנים? למה אתם מספרים לעצמכם שאתם יודעים מה אתם עושים אם התוצאות שלכם רעות?  
כך כמובן גם עם רגשות. אם יש תחום בחיים שאתם חווים כאב, תסכול, בדידות, עצב והמצב לא משתנה, זה רק כי אתם מספרים לעצמכם כי אין דרך אחרת ואין מה לשנות ובשם אותה צדקנות, אתם חווים תקיעות וקושי ולא מחפשים את ההצלחה שאני יודע שמגיעה לכם וגם אתם יודעים, אחרת לא הייתם קוראים שורות אלו.

אז מה הפתרון המיידי?

הפתרון המיידי מורכב ממספר שלבים.  השלב הראשון הוא להסכים לחקור, לברר, לשנות ולפעול. מצד שני לא להסכים יותר לחיות במצב הזה של תקיעות, של קושי, של אכזבה מהתוצאות שלנו או מפשרה לבינוניות.  ברגע שנבחר ליצור משהו חדש, נקום, נתמקד, ובנחישות עוצמתית ננוע אל עבר המטרה.  אני לא מבטיח שזה יהיה קל, למעשה אני מבטיח שזה לא יהיה קל, כי אם זה היה קל כבר הייתם עושים את זה.  יהיו מחירים לשלם בדרך, אך השאלה היא מה האלטרניטיבה?  מה אתם רוצים יותר – להצליח או להישאר במצב הנוכחי?  אם בחרתם בהצלחה – השאלה היא פשוטה – מה אתם מתכוונים לעשות עכשיו בשביל ההצלחה שאתם רוצים לייצר בחייכם?

תוכנית "מצוינים" תקח אתכם אל השלב הבא

תוכנית מצוינים הוא תהליך ממוקד בן יום וחצי בו תקבלו תוכנית עבודה מסודרת, כלים פרקטיים ליצירת תוצאות ושינוי תהליכי חשיבה ממוקדים על מנת שתוכלו לבנות תוכנית עבודה להצלחה מיידית בתום התהליך. 
תהליך מעצים, ממקד, מרתק ובעיקר אפקטיבי לבניית תוכנית עבודה להצלחה רק כדי להביא אתכם במהירות וביעילות את המקום החדש שיהפוך את חיים לחיוניים יותר, מלאים יותר ומאושרים יותר. 

כל מה שנשאר לכם הוא לקבל החלטה שעכשיו זה תורכם.  הגיע הזמן שלכם לחוות פריצת גבולות ולעלות לשלב הבא בחיים, במערכות היחסים, בעסקים או בכל תחום אחר.  אז קדימה, ההצלחה מתחילה בצעד אחד קטן!

מספרים על "תוכנית מצוינים"

זמן ומיקום האירוע

18 בנובמבר

עד

19 בנובמבר

9:00 

14:00 

מרכז תאו: וינגייט 164, הרצליה פיתוח

מחיר רגיל 2,920 ₪  – למחירי הרשמה מוקדמת צרו קשר

מצוינים

2,920.00

מק"ט: 6073-61-מצוינים קטגוריה:

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “מצוינים”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יש שאלות? צרו אתנו קשר