בוקר תוצאות

לבחור מחדש את התוצאות שלנו בחיים

אולם נופים, מוזיאון ארץ ישראל / 16 ביולי

5395882
DD
ימים
:
HH
שעות
:
MM
דקות
:
SS
שניות

יוצרים תוצאות - ליצור את החיים שתמיד רציתם

התוצאות שלנו תמיד יהיו תוצר של הבחירות שלנו - אז מה אתם בוחרים להיות?

דמיינו לרגע שאתם נוסעים ברכב שלכם וברקע מוזיקה מתנגנת מהרדיו ואתם לא אוהבים את השיר.  הוא צעקני לכם מדי, או משעמם מדי או פשוט לא מה שאתם רוצים לשמוע כרגע.  כל מה שעליכם לעשות הוא לשלוח יד אל הרדיו ולהחליף תחנה, לבחור תחנה אחרת, תדר אחר וכל המוזיקה תשתנה ומכאן גם האנרגיה והאווירה ברכב.  החיים עובדים בדיוק כך.  בחיים אנו בוחרים בכל רגע במוזיקה שתתנגן בחיינו, לעיתים לפי המחשבות שלנו, לעיתים לפי המעשים שלנו, ובכל מקרה, תמיד הבחירות שלנו משנות את המוזיקה.

בדיוק כמו ברדיו, לפעמים נדמה לנו שמצאנו את התחנה המתאימה, בדיוק מה שאנו אוהב, אך אז החיים משנים את המוזיקה מהצד שלהם ואנו נדרשים שוב לקום ולעשות מעשה. לבחור מחדש ולפעול שוב.

הדברים שתוכלו להפיק באימון יוצרים תוצאות עם רמי דבורה:

בוקר תוצאות רמי דבורה

התוצאות הן תוצר מדויק של מי שאנחנו

אחד המשפטים החשובים ביותר להבנה, בכל מה שקשור ליצירת תוצאות, הוא שהתוצאות הן תוצר מדויק של מי שאנחנו, כך שאם נרצה לייצר תוצאות חדשות עלינו לבחון את הדרך בה אנו מתנהלים בכל תחום.  מה הבחירות שלנו שיוצרות את התוצאות האלו ומה עלינו לשנות.  כלומר השינוי אותו אנו מבקשים ליצור מתחיל קודם כל במי שאנחנו.  המוכנות שלנו לחקור האם אפשר אחרת והאם קיימות עוד אפשרויות בחיים האישיים, הזוגיים, המקצועיים, המשפחתיים היא זו שתביא אותנו לתוצאות הרצויות.  הכל מתחיל במוכנות שלנו לשים סימני שאלה על החיים כפי שאנו מכירים אותם היום.

הצלחה היא תוצר של שינוי

ההצלחה שלנו תמיד תהיה מאתגרת בשלב ראשון. הרעיון הקובע כי הצלחה היא תוצר של שינוי, למעשה מכתיב לנו שהשינוי הוא השלב הראשון בתהליך ובמרבית המקרים השינוי הוא לא קל, כי אם הוא היה כזה, הוא כבר היה מתרחש מעצמו.

יוצרים תוצאות הוא מפגש מרתק ומניע לפעולה בו תקבלו כלים פרקטיים לבחירה מחודשת שיובילו באופן מיידי לתוצאות חדשות. התבוננויות חדשות ותפיסות אפקטיביות שיש ביכולתן לשנות באופן מיידי את התוצאות שלנו, אם רק נסכים לשנות את זוית הראיה שלנו ומתוך כך את הפעולות שלנו.

יוצרים תוצאות

מפגש אימון שהוא חוויה מרגשת, מעצימה, מרתקת ובמיוחד אפקטיבית למצוא בכם את המוכנות והכלים לעשות את המעשים הדרושים כדי להגיע אל החיים שאתם רוצים, בדרך מהירה, פרקטית ובמינימום כאב.
לא משנה מה הוא הדבר אשר מונע מכם לישון טוב בלילה או הדבר אותו אתם רוצים להשיג שמבחינתכם הוא השלב הבא שלכם – כך או כך, הפתרון כבר קיים, כל מה שעליכם לעשות הוא לבחון מה עשיתם עד היום וכיצד תוכלו ליצור משהו חדש, מרגש וגדול – עכשיו!

חוויות משתתפים מיוצרים תוצאות עם רמי דבורה

זמן ומיקום האירוע

16 ביולי

אולם נופים, מוזיאון ארץ ישראל: חיים לבנון 2, תל אביב

8:30 – 13:45

מחיר רגיל 184 ₪

מבצע!

יוצרים תוצאות

184.00 117.00

מק"ט: 6473-61-יוצרים-תוצאות קטגוריה:

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “יוצרים תוצאות”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יש שאלות? צרו אתנו קשר