נעים מאוד, שמי רמי דבורה

בכל אדם יש פוטנציאל גדול יותר, יהלום ענק, לפעמים הוא חבוי עמוק יותר, לפעמים הוא דורש ליטוש, אבל הוא שם, השאלה היא כמה אנו רוצים למצוא אותו?

המשפט הזה הוא האמונה החזקה ביותר שמובילה את התהליכים שאני מעביר.  יש לו ידיעה ברורה שאפשר להוציא מכל אדם פוטנציאל זה והוא מוכן לעשות כל מה שצריך כדי שזה יקרה.  אם יש דרך לאפיין את העבודה של רמי דבורה מול המתאמנים שלו היא שהוא פשוט לא מוותר לאף אחד, כל מי שרוצה לעבור דרך אל ההצלחה ימצא מאמן מסור שמוכן “לשכב על הגדר” יחד איתו, כל זאת על מנת להגיע אל ההצלחה המבוקשת.

האמונה הזו נובעת ממקום אישי, בו מצא רמי דבורה את הדרך שלו להצלחה.  כיום הוא מאמן מצליח, לאחר שאימן אלפי אנשים והרצה מול עשרות אלפים, כתב את רב המכר הישראלי “העסק מצליח מהראש”, הקים את חברת התוכנה Seemplan שיצרה תוכנה מבריקה לניהול עסקים קטנים אשר הוא המציא, הוא מרצה מבוקש בארגונים הגדולים בישראל ובמקביל הוא מקים עסקים נוסף ובקרוב יצא לאור ספרו השני העוסק בתורת ההצלחה האנושית.

 

רמי דבורה

נראה כאילו רמי דבורה הוא מצליחן מטבעו והחיים פשוט פרשו לרגליו שטיח אדום אך האמת היא שזה לא תמיד היה המצב. 
בגיל 27, לאחר קריירה מצליחה בתחום הנדל”ן, הקים רמי חברה ליזמות נדל”ן יחד עם שותף, ובמהלך השנתיים הבאות, עד גיל 29 הפסיד את כל מה שהיה לו.  מאות אלפי שקלים של חסכונותיו ועוד כמה מאות בחבות לבנקים, גירושים, הוצאות לפועל, מחסור גדול עד אשר לא היה לו כסף לקנות אוכל ומעמדת מנכ”ל חברת נדל”ן הוא נאלץ לחזור למלצרות על מנת שיהיה לו קצת כסף לשכירות.

להסתכל היום על ההצלחה על הבמות, העסקים, הספרים ושאר ההצלחות יתכן ונראה הגיוני, אך לפני עשור זה היה נראה חלום לא הגיוני שכנראה לא יקרה אף פעם.  פגישתו של רמי דבורה עם עולם האימון וההתפתחות האישית יצרה בו טרנספורמציה שהביאה אותו מאז אל תוצאות העכשיו.

תהליך זה שעבר הביא אותו להבנה שזה אפשרי עבור כל אדם.  כל מציאות בה נמצא אדם כיום יכולה מיד להשתנות, הכל תלוי בעוצמה, במוכנות ובמהלכים שאנו מוכנים לעשות על מנת לשנות את התוצאות שלנו.  אחד המשפטים שאומר רמי כל הזמן הוא “החיים הם משחק של התפתחות אישית”, כלומר התוצאות שלנו הן בסך הכל שיקוף של מי שצמחנו להיות.

גם עבורכם, הקוראים כעת שורות אלו, השינוי המופלא הזה נמצא ממש קרוב אליכם. 
התשוקה שלכם למצוא את העוצמות האלו בכםת היא זו שתקבע את התוצאות שלכם בעוד מספר חודשים או שנים.  רמי דבורה, שעבר דרך כזו בעצמו, מאמין באמונה מלאה כי לכל אדם יש יכולת ואף זכות מלאה להצליח, והוא רואה בכל אדם את המצליחן שהוא, אפילו לפני האדם עצמו.

רמי דבורה הוא יליד 1976, בעברו איש משרד הבטחון, סטנדאפיסט, תסריטאי ואיש נדל”ן.  מתגורר בהוד השרון, אבא של גפן ואלה, אוהב לעבוד, לשחק, לנגן וזוכר תמיד שבכל רגע ניתן ליצור הצלחה חדשה ביחס ישר לתשוקה שלך לדבר.

לקביעת פגישת אימון ופיתוח עסקי עם רמי דבורה, מלאו את הפרטים