לא רק "ללמוד אימון" – אלא להפוך למאמן מצליח

אם יש בכם את הרצון לעזור, להנהיג ולהשפיע, הגעתם למקום הנכון

לא רק "ללמוד אימון" – אלא להפוך למאמן מצליח

אם יש בכם את הרצון לעזור, להנהיג ולהשפיע, הגעתם למקום הנכון

קורס הכשרת מאמנים אישיים

תמיד הייתם שונים בתחום הזה, אתם יודעים את זה. כל פעם שאדם קרוב אליכם היה צריכה עזרה או שיחה טובה, אתם האדם אליו הוא בחר להגיע, להתייעץ ולקבל הכוונה.  אומרים שאימון זה מקצוע שבוחר אותנו ולא אנחנו אותו, ואם אתם קוראים שורות אלו, כנראה שיש בכם אחוז מסוים, שתוהה האם יש בי את זה? האם אני יכול לעזור לאנשים לחיות חחים טובים יותר?

בית ספר לאימון OneLife

בית הספר למאמנים OneLife בבעלותו של רמי דבורה הוא מקום שונה ללמוד בו אימון.  בית הספר הוקם מתוך רצון לפתח מאמנים מצליחים, מוכשרים ומפותחים, כאלו שבאמת מבינים את לב, מוח ונפש האדם – אבל לא רק בתאוריה, אלא גם בפרקטיקה, מתוך תהליך אישי ועמוק.  מתוך כך מסלול הלימודים בבית הספר מבוסס על התפתחות אישית עוצמתית של התלמידים עצמם, כי רק מי שמוכן להיכנס לעומק ולחקור את עמקי נשמתו, יוכל לעשות זאת עם מתאמניו ואף יהיה ראוי לכך.

חישבו לרגע על הדוגמא הבאה: נניח והייתם רוצים ללמוד צלילה בדרגת כוכב 2 (כוכבים זו דרך לסמן את רמת הכשרת המדריך), לא יכול להיות שהמדריך שלכם הוסמך רק בדרגה 1, הרי שאם הוא לא יכיר בכלל את הרמה הבאה ובודאי שלא יוכל להעביר אחרים את ההסמכה הזו.  למעשה עדיף שהמדריך שלכם יוסמך ברמה 3, כך בטוח שרמה 2 תהיה מרחב מוכר לו מאוד.  כך בדיוק אנו מאמינים לגבי הכשרת מאמנים.  כאשר המאמנים שלנו עוברים תהליכי התפתחות אישית רבים, הם לומדים להכיר את עצמם, חווים תהליכי עומק ועוברים דרך התהליך ולא כצופים, הם יהיו מורי דרך טובים יותר, רגישים יותר ומבינים יותר ללב המתאמנים.

קורס המאמנים שלנו הוא הקורס הארוך והמקיף ביותר בישראל, 312 שעות לימוד אקדמיות (ועוד 14 שעות רשות), סגל מאמנים מובחר המורכב כולו ממאמנים בכירים, עלות הקורס היא הנמוכה ביותר ביחס לשעות הלימוד וכמובן, הכשרת בית הספר עומדת בדרישות לשכת המאמנים בישראל. 

אז אם חיפשתם לימודי אימון מדויקים ומעצימים, מלווים בתהליך התפתחות אישית עמוק, לימודים המאופיינים במצוינות, הישגיות ומקצוענות שיהפכו אתכם, באמת, למאמנים מצליחים, צרו איתנו קשר ובואו לפגישת הכרות, אנו משוכנעים שתמצאו בית חם לתהליך אותו אתם מבקשים לעבור.

לפרטים נוספים צרו קשר בטופס מטה, או עברו לאתר האינטרנט של בית ספר OneLife >

צרו אתנו קשר