לעבוד בצורה מסודרת ופשוטה יותר ולהרוויח יותר

הכירו את התוכנה הטובה ביותר לבעלי מקצועות חופשיים

לעבוד בצורה מסודרת ופשוטה יותר ולהרוויח יותר

הכירו את התוכנה הטובה ביותר לבעלי מקצועות חופשיים

תוכנת CEO – כל צרכי העסק במקום אחד

כמה מכם באמת רוצים לחוות הצלחה בעסק שלכם? אם אתם מאלו שיודעים שאתם יכולים להצליח יותר ורוצים לעלות לשלב הבא שלכם בעסק, המידע הזה בדיוק בשבילכם.

לכל בעל עסק עצמאי יש 3 בעיות כאשרהוא מתחיל לנוע אל בבצלחה הרצויה: זמן, כסף וידע.
בעיית הזמן היא החמורה מכולם – יתכן ואין לנו זמן לבצע את כל המשימות שלנו. כאשר אנו עובדים לבד, כל משימה בעסק היא “על הגב שלנו”. לדבר עם לקוחות לאחר קבלת פניה, לגבות תשלום, לשלוח חשבוניות, לשלוח לרואה החשבון פירוט חודשי ועוד ועוד, לא משנה אם המשימה היא ניהול, שיווק או תפעול – תמיד יש הרבה משימות והעצמאים העסוקים לא עומדים בעומס.

הבעיה השנייה היא אם יש לנו יותר מדי זמן, כלומר היומן שלנו פנוי מדי – במקרה הזה עלינו לשפר את תהליכי השיווק שלנו, דפי נחיתה, הודעות טקסט, דיוור ועוד, כל דבר שיכול להגיע אל הלקוחות ולהציע להם את השירותים שלנו.

הכירו את תוכנת CEO, תוכנת ניהול העסקים החכמה ומותאמת ביותר לבעלי המקצועות החופשיים. שימוש בתוכנה יעצים את כל הפעילות שלכם, יעשה לכם סדר בעסק, יסייע לכם להרוויח יותר ויוריד מכם המון עומס. התוכנה היא פרי פיתוח של רמי דבורה וזו הפעם הראשונה שמאמן עסקי ממציא תוכנ ניהול מתוך הכרות השתחום ולא אנשי תוכנה – וההבדלים ניכרים לטובתכם.

לתוכנת CEO 3 יתרונות בולטים: הראשון הוא העיצוב החדשני.  ממשק עבודה ראשון מסוגו בעולם, שונה מכל מה שאתם מכירים, נעים, נוח ומזמין לעבודה ומאוד אינטואיטיבי בחוויית המשתמש שלנו כך שגם אם אתם לא אנשי מחשבים, לא מסתדרים עם תוכנות ולא אוהבים מקלדות – עם התוכנה הזו אתם תסתדרו, וכן, תוכלו לעשות הכל גם מהנייד.

היתרון השני הוא שכל צרכי העסק במקום אחד, מהיום – אין צורך לקנות יותר מתוכנה אחת! ניהול לקוחות, ניהול אירועים ומוצרים, דפי נחיתה, דיוור, סליקה, חשבוניות דיגיטליות ואפילו נגן מוזיקה מוטמע, הכל כדי שיהיה לכם נוח.  היתרון השלישי הוא בגלל שהכל נמצא במקום אחד, הרכיבים “יודעים לדבר” אחד עם השני” ובכך נוצרים תהליכי אוטומציה רבים אשר חוסכים לכם עבודה רבה ומפנים אתכם לעבודה החשובה באמת.

אז איך אנו פותרים את שתי הבעיות האחרות? בעיית הכסף נפתרת היות ובמקום לרכוש תוכנת ניהול וגם תוכנת דיוור ודפי נחיתה וגם לשלם לחברת סליקה ועוד, במחיר אטרקטיבי אתם מקבלים מערכת אחת שיש בה הכל ואתם יכולים להפסיק לשלם לכל השאר!

נותרה רק בעיית הידע? מה קורה עם עצמאים חדשים שלא בטוחים מה עליהם לעשות כדי להצליח?
עבורכם יצרנו את קהילת CEO – כל לקוחותינו מוזמנים למפגשי קהילה לפחות פעם בחודש בהם הם מקבלים אימונים עסקיים מהמאמנים הטובים בישראל ואף מרמי דבורה עצמו ללא עלות! כל מה שרציתם לדעת על פיתוח עסקי, ניהול, שיווק ותפעול העסק בהרצאות מרתקות חינם לחברי הקהילה!

אז למה אתם מחכים? לחצו כאן ועברו לאתר חברת Seemplan בבעלותו של רמי דבורה >

צרו אתנו קשר