מאסטר מיינד עם רמי דבורה

/

תשובה אחת טובה יכולה לפתור בעיות רבות

העסק שלך חווה קשיים שאחרים ניצחו אותם בעבר - למה לא להיעזר בהם?

קורס מאסטר מיינד עם רמי דבורה

בעל עסק מתחיל לעולם לא יוכל להצליח כמו איש עסקים ותיק.  במקרים רבים זה לא שבעל העסק המתחיל לא יודע את התשובות לבעיות, אלא הוא אפילו לא יודע מה לשאול.  בעיות רבות שמנטור מצליח יכול לפתור, יכולות לחסוך לבעל עסק עצמאי זמן וכסף רב, הרבה כאבי ראש והרבה מצוקות.  אז למה שלא תשתמשו בעשרות אלפי שעות הותק של רמי דבורה בעסקים ותקפצו במדרגות ההצלחה העסקית באופן מהיר ומיידי, כאן ועכשיו?

אז מה הוא בעצם קורס מאסטר מיינד עם רמי דבורה:

בתהליך אימון קבוצתי, ילווה רמי דבורה באופן אישי את חברי מסלול העסקים ויבחן עם הקבוצה את כל התהליכים החשובים שעובר בעל עסק לבניית עסק מצליח, תוך מתן פתרונות מיידים לבעיות העולות לחברי המסלול בתהליך הצמיחה שלהם.  בתהליכים יומיים יעברו המשתתפים דרך מאתגרת של התמודדות עם פתרון בעיות, שיתופים ועבודת צוות להצלחה באתגרים אותם הם יחוו בתהליך.  מה תעברו עם רמי דבורה בתהליך המאסטר-מיינד? 

הצלחה בעסקים לומדים מאיש עסקים מצליח.  אם אתם רוצים להצליח בעסקים עליכם למצוא מנטור מצליח שידע ללוות אתכם בתהליך ההצלחה שלכם.  הגדרת המושג “מנטור” היא אדם אשר חווה הצלחה גבוהה בתחום מסוים והוא חונך אדם אחר לחוות את אותה הצלחה. מאמנים רבים טוענים לאמן עסקים כשהם לא ניהלו אף עסק מעולם, כלומר יש להם ידע מצוין אך ללא כל פרקטיקה. 

בתהליך המאסטר מיינד תחשפו אל דרכי החשיבה היחודיות של רמי דבורה ותכירו את שיטות העבודה המפותחות והמתקדמות להעצמת והכפלת עסקים בדרך עבודה ממוקדת ואפקטיבית שעסוקה רק בכם.  בקורס זה לא תלמדו רעיונות יאורטיים, אלא תכני הקורס מבוססים עליכם, משתתפי המסלול, מתוך הקשיים והבעיות הנקודתיות שתחוו בתוך התהליך.  אין ספק שתקופה זו בצמידות לרמי דבורה תשנה את כל התפיסה העסקית שלכם ומכאן גם את ההצלחה.  

חשוב לציין שרמי דבורה הוא מהמנחים והמרצים הותיקם והמצליחים בישראל.  מהיות כמעט 30 שנים מול קהל, לראות אותו מול קהל זו חוויה יחודית, כך שהקרס אותו תחוו יועבר לכם בצורה מרתקת, מעניינת ובעיקר אפקטיבית מאוד.  האימונים עם רמי דבורה  מועברים באנרגיה גבוהה וכחוויה נפלאה גם בתוכן וגם בדרך ההגשה בשילוב מושלם כמו שרק רמי דבורה יודע. 

זמן ומיקום האירוע

:


לקורס זה ניתן להירשם רק כחלק ממסלול עסקים

יש שאלות? צרו אתנו קשר