חדר כושר לעסקים

הצלחה עסקית תמיד מבוססת על שרירי העסק

הצלחה עסקית תמיד מבוססת על שרירי העסק

כל אתגר מביא אחריו את האתגר הבא, מכאן שמשימת ההצלחה היא אינסופית

בעל עסק מתחיל לעולם לא יוכל להצליח כמו איש עסקים ותיק.  במקרים רבים זה לא שבעל העסק המתחיל לא יודע את התשובות לבעיות, אלא הוא אפילו לא יודע מה לשאול.  בעיות רבות שמנטור מצליח יכול לפתור, יכולות לחסוך לבעל עסק עצמאי זמן וכסף רב, הרבה כאבי ראש והרבה מצוקות.  אז למה שלא תשתמשו בעשרות אלפי שעות הותק של רמי דבורה בעסקים ותקפצו במדרגות ההצלחה העסקית באופן מהיר ומיידי, כאן ועכשיו?

העסק מצליח מהראש

בתהליך ליווי בקבוצות זום, ילווה רמי דבורה באופן אישי את חברי הקבוצה ויבחן עם הקבוצה את כל התהליכים החשובים שעובר בעל עסק לבניית עסק מצליח, תוך מתן פתרונות מיידים לבעיות העולות בתהליך הצמיחה שלהם.  זהו אינו קורס שצולם מראש ולא קורס דיגיטלי, אלא רמי דבורה בעצמו בשידורי לייב יסייע לכם בהתמודדות עם פתרון בעיות, דרך שיתופים ועבודת צוות להצלחה.  מה הנושאים עליהם תעברו בחדר הכושר לעסקים? 

הצלחה בעסקים לומדים מאיש עסקים מצליח.  אם אתם רוצים להצליח בעסקים עליכם למצוא מנטור מצליח שידע ללוות אתכם בתהליך ההצלחה שלכם.  הגדרת המושג “מנטור” היא אדם אשר חווה הצלחה גבוהה בתחום מסוים והוא חונך אדם אחר לחוות את אותה הצלחה. מאמנים רבים טוענים לאמן עסקים כשהם לא ניהלו אף עסק מעולם, כלומר יש להם ידע מצוין אך ללא כל פרקטיקה. 

בתהליך תחשפו אל דרכי החשיבה היחודיות של רמי דבורה ותכירו את שיטות העבודה המפותחות והמתקדמות להעצמת עסקים בדרך עבודה ממוקדת ואפקטיבית שעסוקה רק בכם.  בקורס זה לא תלמדו רעיונות תיאורטיים, אלא תכני הקורס מבוססים עליכם מתוך הקשיים והבעיות הנקודתיות שתחוו בתוך התהליך.  אין ספק שתקופה זו בצמידות לרמי דבורה תשנה את כל התפיסה העסקית שלכם ומכאן גם את ההצלחה.  

חשוב לציין שרמי דבורה הוא מהמנחים והמרצים הותיקים והמצליחים בישראל.  מהיות כמעט 30 שנים מול קהל, לראות אותו מול קהל זו חוויה יחודית, כך שהקרס אותו תחוו יועבר לכם בצורה מרתקת, מעניינת ובעיקר אפקטיבית מאוד.  האימונים עם רמי דבורה  מועברים באנרגיה גבוהה וכחוויה נפלאה גם בתוכן וגם בדרך ההגשה בשילוב מושלם כמו שרק רמי דבורה יודע.