חדר כושר לתודעה

אנחנו הסיבה וגם התוצאה

כל מה שיש לנו בחיים זה תוצאה של מי שאנו

החיים שלנו וכל התוצאות בחיינו הם תוצאה של מי שאנחנו.  המחשבות שלנו הן הפעילות אותנו, קובעות עבורנו, איך, כמה ומתי להגיב ואז, מתוך אותן תגובות, החיים קורים.  אתם, כאנשים מפותחים, או ככאלו המחפשים להתפתח, מבינים כי אנחנו הסיבה ואנחנו הפתרון.  אנחנו אלו שיצרנו את המצב ממנו נרצה לצאת לכן, היכן שהוא, בעומק התודעה נמצא המפתח או כמו שאמר רבי נחמן: “אם קלקלת, תאמין שתוכל גם לתקן”

לאורך חיינו אנו אוספים דעות ורעיונות, דפוסים והתנהגויות ובעיקר אמונות וחסמים.  כל אלו למעשה יוצרים את מי שאנחנו.  ברגע מסוים החיםי מתקילים אותונ, בזוגיות, בהורות, בקריירה, מול כסף או מול משקל ואנחנו נדרשים להגיב, לבחור את הפעולות שלנו.  הפעולות האלו יוצרות תוצאות שכמובן, בדיוק לפי ההסבר, מתחילות בנו. 

אז מה אם אנחנו לא מרוצים מהתוצאות? כן, בדיוק כאן הרצון שלנו להצליח יביא אותנו להתפתח.

בתהליך ליווי בקבוצות זום, ילווה רמי דבורה באופן אישי את חברי הקבוצה ויבחן עם הקבוצה את כל התוצאות שאדם רוצה להשיג בחייו, כאשר מיקוד האימון יהיה על הדרך בה אנו חושבים, פועלים ומתרגלים הצלחה.  כל מפגש אימון יעלו רעיונות חכמים ומיוחדים להצלחה אנושית, תוך מתן פתרונות מיידים לבעיות העולות בתהליך הצמיחה שלהם.  זהו אינו קורס שצולם מראש ולא קורס דיגיטלי, אלא רמי דבורה בעצמו בשידורי לייב יסייע לכם בהתמודדות עם פתרון בעיות, דרך שיתופים ועבודת צוות להצלחה.  מה הנושאים עליהם תעברו בחדר הכושר לתודעה? 

הפעולה היא כבר תוצאה של מי שאני

התשובה תמיד נמצאת במי שאנחנו שאנחנו ואף לא ב”מה שאנחנו עושים”.  כי מה שאנחנו עושים מגיע אחרי מי שאנחנו, מכאן שכל התשובות כבר נמצאות בנו, וכל מה שעלינו לעשות זה לאתר אותן.  מכאן שתהליך אימון הוא תהליך חפירה ארכיאולוגית, והשאלה היא כמה עמק אנחנו מוכנים לחפור כי אם נסכים לחפור, האוצרות יהיו שם בוודאות.

בחדר הכושר לתודעה תחשפו אל דרכי החשיבה היחודיות של רמי דבורה ותכירו את שיטות האימון המתקדמות בדרך עבודה ממוקדת ואפקטיבית שעסוקה רק בכם.  בתהליך זה לא תלמדו רעיונות תיאורטיים, אלא תכני המפגשים מבוססים עליכם, מתוך הקשיים והבעיות הנקודתיות שתחוו בתוך התהליך.  אין לנו ספק שתקופה זו בצמידות לרמי דבורה תשנה את כל ההצלחה שלכם. 

במשך 4 שנים קיים רמי דבורה אימון שבועי קבוע בשם “חדר כושר לתודעה”. כל שבוע עשרות אנשים היו מגיעים למפגש בלי לדעת מה נושא האימון ועל מה נעבוד היום. האמת היא שגם רמי המאמן לא ידע מה יקרה באימון וזה בדיוק היה הקסם שלו. האימון גלש מרעיון לרעיון לפי דרישת הקהל, הגיע לעומקים שונים ולפילוסופיות שונות רק כי לא היה כל עוגן לאימון וכל מטרתו הייתה לתת שירות לקהל. מחדר כושר זה נולדו רעיונות אימון רבים ותכנים יחודיים איתם מרצה רמי עד היום ואותם כתב בספרים שהוציא, ועד היום מדברים כל משתתפי חדר הכושר על אותו אימון יחודי, מוזר ומרתק שתמיד קלע בול למה שהם היו צריכים באותו ערב. מתוך כך החליט רמי לפתוח את “המוסד” המבוקש הזה שוב בצורת חוג מתמשך.