השקעה בצוות מנצח תבנה ארגון מצליח

אנשים זהו המשאב החשוב ביותר בארגון, מגיע להם ללמוד להצליח

הרצאות לארגונים

השקעה בצוות מנצח תבנה ארגון מצליח

אנשים זהו המשאב החשוב ביותר בארגון, מגיע להם ללמוד להצליח

הרצאות וסדנאות לארגונים בגישה שונה

אתם רוצים להצליח, אתם רוצים שהעסק שלכם יצליח, אך אתם לא לבד. 
על מנת שהארגון שלכם יצמח וישגשג אתם זקוקים לעובדים מלאי מוטיבציה, אנרגיה, מסירות ותשוקה
כאשר העובדים שלכם מלאי חיוניות בעבודתם כל הארגון נושם וחי אחרת.  התפקוד שונה, האנרגיה שונה,
החוויה במסדרונות הארגון ומתוך כך כמובן גם התוצאות.

דמיינו לרגע חברה עם מוצר מצוין אך עם צוות כבוי, שפוף או מדוכא, אין ספק שעבודת המנכ”ל לגרום לארגון להצליח תהיה קשה בהרבה, אם בכלל אפשרית, מאשר לעבוד עם צוות ששואף להישגיות ומלא מוטיבציה להצלחה.

לרמי דבורה היכולת המדהימה להתחבר לכל סוג קהל וכל קבוצת עובדים ולרתום אותם לתהליך העבודה הנדרש.  כל הרצאותיו של רמי דבורה תמיד מועברות בנעימות, בקלילות ובאפקטיביות הנדרשת על מנת ליצור
שילוב חשוב בין הנעת עובדים והנאה לעובדים.

משינוי תפיסתי לשינוי ארגוני

גישת האימון היחודית של רמי דבורה בארגונים מתבוננת על העובד ובוחנת מה גורם לאחד לפעול בצורה מסוימת, ולאדם אחר בצורה אחרת?  
העקרון האנושי לפי מתנהל האימון קובע כי לפני המעשה קיימות מחשבות ותפיסות המנהלות את האדם ומתוך כך נקבעות התוצאות שלו. גישה זו מסיטה את מיקוד העבודה מההתבוננות על הפעולות להתבוננות בלוגיקה המחשבתית של האנשים בבואם לבצע פעולה כזו או אחרת. אימון העוסק באדם ולא מתמקד רק בפעולות יוצר תהליך עומק בכל מימד עבודה ומכאן שתוצאות האימון מותירות חותם ומשמעות אצל משתתפי האימון ומתוך כך השינוי התפיסתי מוטמע בחייהם באופן קבוע ומיידי וכך גם השינוי הארגוני.

ישנן מספר אפשרויות להרצאות בארגון שלכם.

ההרצאות יכולות להיות מורכבות מתכנים של רמי דבורה כהרצאות “מוכנות” בנושאים שונים, האפשרות השניה היא הרצאות Free-Style עם עובדי החברה הנבנות תוך כדי ההרצאה לפי הכוונה מראש מול ראשי הארגון (בשיטת Open Space Technology), האפשרות האחרונה אלו תהליכי ליווי של סדרת הרצאות לפי נושאים ותחומי עבודה הנתונים להחלטת המנהלים המעוניינים בליווי מקצועי זה.

במגוון ההרצאות אותם מעביר רמי דבורה תוכלו למצוא נושאים כגון:

בנוסף, רמי דבורה הוא מהמרצים הבכירים והמנוסים בארץ בתחום עמידה מול קהל ומיומנויות פרזנטציה לעובדי הארגון הזקוקים למיומנות זו.

צרו אתנו קשר להזמנת הרצאה או סדנה