סגנונות תקשורת רמי דבורה

סגנונות תקשורת

מרכז תאו / 20 באוגוסט

10386581
DD
ימים
:
HH
שעות
:
MM
דקות
:
SS
שניות

התקשורת עם אנשים תקבע את התוצאות שלך

אז מה הסוד לשיפור התוצאות בכל תחומי החיים באופן מיידי?

מיני קורס סגנונות תקשורת

בני אדם הם שונים.  את זה אתם כבר יודעים.  הם מתנהגים, פועלים, מחליטים ומתקשרים שונה. לעולם לא נוכל לדעת מה מתרחש בתודעה של אדם כאשר הוא מקבל החלטה, לעולם לא נוכל לדעת מה הוא רואה מהעינים שלו, כל מה שנראה זו רק את התקשורת שלו, רק את הדרך בה הוא מביע את עצמו. 
רק שמעטים האנשים שיודעים שהתקשורת שלו היא כל מה שאנחנו צריכים. התקשורת שלו מספרת לנו את כל מה שאנחנו צריכים לדעת על תהליכי החשיבה שלו באותו רגע וכיצד נוכל לדבר בשפתו ולרתום אותו אלינו.

דמיינו לרגע שטסתם למדינה אחרת ואינכם דוברים את השפה המקומית, יהיה לכם מאוד קשה לקבל עזרה, להתייעץ או לתקשר עם המקומיים.  אך מספיק שתכירו כמה מילים, מחוות ומשפטים בשפה שלהם ומיד הכל הופך קל יותר.  בדיוק כמו שפות בינלאומיות, כך גם עם שפות תקשורתיות, ברגע שתכירו את הסוד הזה, כל תחומי החיים יהיו קלים יותר.

הדברים שתלמדו בקורס סגנונות תקשורת עם רמי דבורה:

סגנונות תקשורת זהו מודל אשר קובע כי כל בני האדם בעולם מתחלקים לארבע סגנונות תקשורת שונים.  קבוצות תקשורתיות שונות, ובדיוק כמו עמים שונים, הם אינם דוברים אחד את שפתו של השני.  
הדיבור בשפות תקשורתיות יוצר מתחים, כעסים ואי הבנות אשר באים לידי ביטוי בכל מילה, מבט ואפילו מצמוץ או הרמה גבה.

בקורס מרוכז, מרתק, מצחיק ומאוד אפקטיבי תלמדו לזהות את סגנון התקשורת של האדם שמולכם תוך מספר שניות ועל ידי כך לדבר אליו בשפתו ולתקשר איתו בדרך יעילה ומדוייקת.  מיומנות זו תסייע לכם לשפר תוצאות בכל תחום.  מכירות, זוגיות, שיווק, הורות, שירות לקוחות, ועוד.  כל הבנתכם את בני האדם תשתנה – לא תבינו איך חייתם עד היום בלי להכיר תוכן חשוב זה.

חשוב לציין כי הקורס כולו מועבר באנרגיה גבוהה והומור והוא חוויה נפלאה גם בתוכן וגם בדרך ההגשה בשילוב מושלם כמו שרק רמי דבורה יודע.  ערב חובה לכל אדם וביחוד לאלו שרוצים להצליח בתחום כלשהו בחיים!

מהתקשורת

מספרים על סגנונות תקשורת

זמן ומיקום האירוע

20 באוגוסט

מרכז תאו: וינגייט 164, הרצליה פיתוח

8:30 – 15:00

מחיר הסדנה 495 ₪,  20% הנחה בהרשמה מוקדמת – ₪396

מבצע!

סגנונות תקשורת

495.00 396.00

מק"ט: 5981-61-סגנונות-תקשורת קטגוריה:

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “סגנונות תקשורת”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יש שאלות? צרו אתנו קשר