"העסק מצליח מהראש" - רב מכר ישראלי

"העסק מצליח מהראש" - רב מכר ישראלי

ההצלחה העסקית שחיפשת במרחק נגיעה

ספר העוסק בפיתוח עסקי לעצמאים שיצור לכם תוצאות הצלחה מיידיות העסק מצליח מהראש

כל בעל עסק עצמאי שמקים עסק רוצה להצליח.  האמת היא שהוא לא רק רוצה להצליח, ביום בו הוא מקים את העסק, הוא יודע שהוא יצליח, הרי אחרת הוא לא היה מקים את העסק כלל.  אך המציאות מראה ש-95% מבעלי העסקים הקטנים יסגרו את העסק שלהם בין שנה לחמשת השנים הראשונות. 
לא מעניין אתכם איך זה קורה? איך יכול להיות שכל כך הרבה אנשים מחליטים להקים עסק, מלאי מוטיבציה, חזון, תשוקה ושאפתנות להצליח, אך רובם המצליח נכשל איפשהו לאורך הדרך?

הסיבה היא לא שהם לא יודעים את התשובות לשאלות שמטרידות אותם, הם אפיל לא יודעים את השאלות. הם לא יודעים איפה לחפש את התשובות כי הם לא מודעים לסיבות בגללן העסק נכשל.  מתוך כך אין להם מושג מה לתקן או מה לשפר ולכן הם תקועים במעיין גלגל אוגרים מחזורי היוצר חווית תסכול מתמשכת ללא כל אפשרות לרדת ממנו.

“העסק מצליח מהראש” הוא ספר מרתק המגלה לקוראים את האיפיונים העמוקים והמדויקים ביותר להצלחה. הספר הוא תוצר של עבודה רבת שנים של רמי דבורה עם בעלי עסקים (קטנים בעיקר), אשר חקרה את ההתנהלות וההתנהגות של אותם עצמאים ובחנה כיצד הם עצמם פוגעים בהצלחת העסק והם אינם מודעים לכך כלל. 

העסק מצליח מהראש

מה תקבלו מקריאת "העסק מצליח מהראש":

חשוב לציין כי הספר הוא אינו ספר לימודי.  לא מפורטות בו תורות שיווק או גישות ניהול עסק, אם זה מה שאתם מחפשים ישנם המוני ספרים שנכתבו בנושאים אלו.  הספר העסק מצליח מהראש בוחן את פעילות בעל העסק כקפטן ספינת העסק.  בדיוק כפי המוסבר בסדנת קפיצה לעומק, רמי דבורה מאמין כי הפעולה היא כבר תוצאה, כך בחיים וכך גם בעסקים, מכאן שתוצאות העסק הן תוצר של התודעה העסקית של בעל העסק והבנתו את כל תחומי תפעול העסק. 

הנושאים מוצעים לקוראים כהתבוננות חצי פילוסופית על כל תחומי התפעול כגון: עקרונות להקמת עסק מצליח, כיצד לתמחר מוצרים נכון, שיחות על שיווק, ניהול ושירות לקוחות, מה היא התודעה העסקית הנכונה ליצירת עסק מצליח ועוד.

העסק מצליח מהראש

העסק מצליח מהראש הוא ספר חובה לכל עצמאי.  אם אתם רוצים להצליח, ודאו שאתם משיגים עותק במהירות ומתחילים לבנות את העסק שלכם להצלחה גדלה יותר מהיום.  רמי דבורה, מהיותו תסריטאי קומי וסטנדאפיסט בעברו, כתב את הספר בכתיבה קולחת ונעימה, כך שגם אם אינכם אוהבים או רגילים לקרוא, את הספר הזה לא תוכלו להניח מהידיים.

מוטיבציה, הנעה לפעולה, תשוקה לעשייה מחודשת, רעיונות לפיתוח עסקי ועוד – והכל בספר אחד.  ספר מבריק שהפך תוך מספר חודשים לרב מכר ישראלי – אם העסק שלכם חשוב לכם, ודאו שאתם רואים אותו, כי באמת, שלהצליח בעסק זה הרבה יותר קל ממה שזה נראה, אם רק נדע על מה להסתכל.

ביקורות על הספר מאתר סטימצקי

ביקורת על הספר " העסק מצליח מהראש"