מעבר לאופק

מלול לאונרדו פלאזה נתניה – 23-26/01/2024

האם אתם מוכנים לעלות לשלב הבא שלכם?

תוצאות החיים שלנו הם שיקוף מוחלט של מי שאנחנו כך שהכל ניתן לשינוי

מעבר לאופק – תוכנית מתקדמת לפריצת גבולות

אתם יודעים שקיים בכם יותר, אתם מחפשים את השורש, אתם מוכנים לעשות כל מה שצריך בשביל למצוא אותו. 
אך האמת היא שאין סיבה לחפש רחוק, הפתרון תמיד נמצא בתוכנו.  המציאות החיצונית שלנו היא מראה מדוייקת ומושלמת של המציאות הפנימית כך שהדברים איתם אנו מתמודדים נמצאים בתוכנו. 
יתכן וחיפשתם באימונים רבים או סדנאות את הסיבות לתוצאות שאינכם אוהבים בחייכם, אך לא מצאתם – ההסבר היחידי הוא שהתשובה פשוט נמצאת עמוק יותר, חבויה יותר, מוגנת יותר ונדרש תהליך עוצמתי, עמוק ומאתגר כדי להגיע אל היסוד וליצור שם את השינוי המתבקש בתהליך כירורגי נוגע ומרגש.

מה תעברו בסדנת "מעבר לאופק"

הפעולה היא כבר תוצאה של מי שאני

כיצד נערכת סדנת "מעבר לאופק"

הסדנה מעבירה את המשתתפים תהליכי התמודדות עוצמתיים המאתגרים את התודעה, את הרגש ואת הלב. 
בכל תהליך יש מסר גלוי ועומק חבוי הגורמים למשתתפים לחוות חוויה קוגניטיבית מיידית יחד עם גלים נוספים של תובנות אישיות בתחומי התדמית, האמונות המגבילות, הדרך בה אנו חיים, היחס שאנו נותנים לעולם ולעצמנו, ההתמודדות שלנו עם קשיים, ההרגלים שסיגלנו לעצמנו המונעים מאיתנו להגשים את עצמנו, הגברת החיוניות לאהבת החיים ומתוך כך העצמת כל התוצאות שלנו בתחומים בהם אנו לא מרוצים.
ויליאם שייקספיר אמר “אנחנו יודעים מי אנחנו, אך לא מה יכולנו להיות” – חוסר שביעות הרצון שלנו בחיים נובעת מהידיעה בתת המודע כי זה לא אמור להיות ככה, יש משהו אנחנו מפספסים, שמגיע לנו יותר ואנחנו לא נפסיק לחפש עד שנמצא את הסיבות היסודיות לכך.

בחיפוש מרגש וחשוב זה עוסקת סדנת “מעבר לאופק”.

האם אתם מוכנים לזה?

מעבר לאופק היא בעיקר חוויה מרגשת לנפש ולנשמה שתשנה את כל תפיסתכם את עצמכם, את חייכם, את התוצאות בחייכם ואת הדרך בה אתם תופסים את התוצאות בחייכם.  ללא ספק אתם תחלקו את חייכם ל”לפני” ול”אחרי” סדנת מעבר לאופק.  תהליכי הסדנה מצליחים לעקוף כל מנגנון הגנה עצמי שפיתחנו בעצמנו ומגיעה ישירות אל לב התודעה והרגש ושם, בתהליך מרתק של מלאכת מחשבת, “מתקנת” בדיוק את התאים האחראים על המרחבים אותם נרצה לשפר ובאופן מיידי.  כל משתתפי הסדנה בעבר מעידים על שיפור מיידי ועוצמתי כתוצאה מחוויה מסעירה זו.  כל התובנות והתשובות שחיפשתם נמצאים במרחק נגיעה. כמה באמת אתם רוצים להצליח?

איך עושים את זה?

סדנת “מעבר לאופק” היא בת ארבעה ימים רצופים, מיום שלישי ועד יום שישי והיא נערכת בבית מלון (פנסיון מלא).  בארבעת הימים האלו אתם צוללים על עומק הלב, ופוגשים את הרבדים העמוקים ביותר בנפש ובנשמה שלכם.  זהו תהליך סדנאי מרתק המרקד על כל עצבי התודעה תוך שימוש בכלים בעולם האימון, ההתפתחות האישית, המשחק, הפסיכו-דרמה, האימון העסקי, הדמיון המודרך, המוזיקה ועוד ובכך מגיעים לתוצאות מהירות ומדוייקות. חשוב לציין ש”מעבר לאופק” זו סדנת מתקדמים ויכולים להירשם אליה רק בוגרי סדנת “קפיצה לעומק”. משתתפים שטרם חוו את סדנת הבסיס לא יוכלו להשתתף היות ו”מעבר לאופק” יהיה עבורם תהליך עוצמתי ומאתגר מדי כחוויה ראשונה בתחום.

את סדנת “מעבר לאופק” מעבירה אילה שני, מאמנת מבריקה כ-30 שנה ומומחית בתהליכי התפתחות אישית.
אל תטעו, למרות התיאור החוויתי והמרגש, “מעבר לאופק” תזעזע את נקודות התקיעות בחייכם וייצר בכם תשוקה מחודשת לחיים של הצלחה, יצירתיות, חיוניות אהבה ואנרגיה. מכאן שהשאלה היחידה שנותר לנו לשאול היא: 
האם אתם אמיצים ומוכנים לעשות את הצעד שישנה את מציאות חייכם בדיוק לאן שאתם רוצים?

מספרים על מעבר לאופק

זמן ומיקום האירוע

23 בינואר 2024

עד

26 בינואר 2024

11:30 

14:30 

מלון לאונרדו פלאזה נתניה

מחיר רגיל 6,880 ₪  – למחירי הרשמה מוקדמת צרו קשר

יש שאלות? צרו אתנו קשר