"העסק מצליח מהראש" - קורס האודיו

"העסק מצליח מהראש" - קורס האודיו​

התשובות לפיתוח עסק עצמאי מצליח בכף ידך

קורס אודיו בן 16 שעות (!) בו תקבלו את כל התכנים שתצטרכו לדעת על מנת להצליח כעצמאים

צמיחה עסקית היא תהליך ארוך.  יש כל כך הרבה מה לדעת, תחומים רבים להבין בהם ומיומנויות רבות לפתח, ונראה כי לעיתים, זו משימה גדולה מדי.  מצד שני, אם לאדם יש חלום גדול ורצון עז להיות עצמאי, שום משימה לא תעצור בעדו – אז איך משלבים את שני הטיעונים האלו?  הדרך היא להטמיע את הלמידה החדשה ישר לתוך הורידים, וכך לספוג כל פעם קצת עד הבנה מלאה של עקרונות הצלחת העסק. רק ככה נוכל לקבל את כל הידע במנות אותם נוכל להכיל, וזו פעולה שליעיתים לא פשרית לנו בקריאת ספר, היות ושם, תוך כדי הקריאה אנחנו קוראים ברצף, ולא עוצרים להבין או חוזרים לקרוא שוב מהתחלה. קורס האודיו יפתור לכם את הנושאים האלו בהצלחה.

בקורס זה תלמדו את כל הנושאים החשובים להצלחת העסק שלכם, בהרחבה ועם דוגמאות רבות שיעזרו לכם להבין טוב יותר את כל תחומי ההצלחה העסקית.  הקורס הוקלט מול קהל חי ומועבר על ידי רמי דבורה באנרגיה גבוהה ומרתקת.  לרמי דבורה יש יכולת לרתק קהל במשך שעות רבות מהיותו מרצה מחונן וכך, שמיעת הקורס רק תגרום לכם לרצות ללמוד עוד ועוד.  הקורס עוסק בנושאי הספר “העסק מצליח מהראש” כגון שיווק, ניהול עסק, פיתוח עסקי, שירות לקוחות, תמחור מוצרים, כיצד לבנות יוקרה לעסק, עקרונות ההצלחה לעסקים עצמאיים, כיצד ליצור כיסוי רגשי להצלחה עסקית ועוד. חובה לכל בעל עסק עצמאי.

קורס האודיו ילמד אתכם את כל התכנים החשובים לעסק שלכם בחלקים קצרים של 10-20 דקות לכל פרק, כך שתוכלו כל פעם להתמקד בתובנה מסוימת אחת ולבחון כיצד תוכלו לשפר וליעל את עבודתכם בעסק בעקבות אותן הבנות חדשות.  תמיד תוכלו לחזור אחורה לפרקים קודמים, לשמוע שוב ולהבין בשמיעה נוספת דברים שאולי לא תפסתם בשמיעתכם הראשונה ועוד.  פרט לאפקטיביות של הניוד בין החלקים, קורס אודיו מספק לכם יעילות מלאה לניצול זמן מיטבי, בזמן פנאי, בבית תוך כדי לוגיסטיקה של נקיונות וכמובן בזמן נהיגה – תמיד תוכלו להפוך את הזמן הפנוי שלכם לתהליך למידה מעניין, מרתק ואפקטיבי להצלחת העסק שלכם.

העסק מצליח מהראש

העסק מצליח מהראש הוא קורס חובה לכל עצמאי.  אם אתם רוצים להצליח, ודאו שאתם משיגים עותק במהירות ומתחילים לבנות את העסק שלכם להצלחה גדלה יותר מהיום.  רמי דבורה, מהיותו תסריטאי קומי וסטנדאפיסט בעברו, מנחה אותו בדרך נעימה, מרתקת ומעניינת, כך שגם אם אינכם אוהבים או רגילים לצרוך מידע כך, אתם תהיו מרותקים לקורס הזה.

מוטיבציה, הנעה לפעולה, תשוקה לעשייה מחודשת, רעיונות לפיתוח עסקי ועוד – והכל במקום אחד.  תוצר של ספר מבריק שהפך תוך מספר חודשים לרב מכר ישראלי – אם העסק שלכם חשוב לכם, ודאו שאתם רואים אותו, כי באמת, שלהצליח בעסק זה הרבה יותר קל ממה שזה נראה, אם רק נדע על מה להסתכל.