תוכנית השותפים של רמי דבורה​

אם אתם בוחרים להמליץ עלינו - אנחנו רוצים להוקיר לכם תודה!

תוכנית השותפים של רמי דבורה

אם אתם בוחרים להמליץ עלינו - אנחנו רוצים להוקיר לכם תודה!

מהי תוכנית השותפים שלנו?

תוכנית שותפים זהו מודל לשיווק באינטרנט בו הלקוחות היקרים שלנו מתוגמלים על שיתוף חוויתם באירועים של רמי דבורה אשר בעקבות כך, חברים שהופנו על ידם לדפי האירועים השונים מצטרפים ונרשמים לאירועים.
תוכנית זו מאפשרת לכם, משתתפי הסדנאות שלנו, לחבר את האנשים היקרים לכם לחוויות אותם אתם עברתם אצלנו ולהציע להם להצטרף לאירועים רבי הערך שלנו ובנוסף, לקבל תגמול מפנק כאות תודה מאיתנו על כך!

רמי דבורה

שיווק מפה לאוזן – אם אתם עושים זאת ממילא, למה שלא תתוגמלו על זה?
בני אדם הם יצורים תקשורתיים, אנו מדברים.  אנו מדברים על הכל וכל הזמן וביחוד כאשר אנו חווים חוויה משמעותית.  כאשר אתם נמצאים במסעדה טובה או רואים סרט טוב, אתם מיד מספרים לחברים שלכם על החוויה המיוחדת – זה הטבע האנושי שלנו – לשתף בחוויות שלנו.

אנחנו בחברת וואן לייף בע”מ של רמי דבורה מאמינים שהוקרת תודה זהו ערך חשוב בהתנהגות אנושית ועל כן הקמנו את תוכנית השותפים שלנו.

לאורך השנים הבחנו, כי החוויות החזקות אותם עוברים משתתפי הסדנאות והאימונים השונים, הן הזרז המשמעותי ביותר לשתף את היקרים לכם באירועים השונים שלנו, מתוך רצון ואהבה אליהם, על מנת שגם הם יחוו את אותם חוויות.

לכן, אם אתם יוצאים מהאירועים של רמי דבורה נלהבים, שמחים, מועצמים ומרוצים, וממילא מתכוונים לספר על זה לכל העולם – למה שלא תתוגמלו על כך?

אז איך זה בעצם עובד? 

על מנת להצטרף לתוכנית השותפים שלנו, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הקישור המצורף ולעבור אל עמוד צירוף השותפים שלנו.
בעמוד זה תתבקשו לבחור את המוצרים אותם תרצו לשווק, תזינו את הפרטים שלכם ושלחו את הטופס.  תוך מספר דקות תקבלו אליכם למייל, קישורים מותאמים המקושרים אליכם, אותם תוכלו להפנות לכל אדם שאתם מכירים שירצה להצטרף לאירוע מסוים, לפרסם באתרים שלכם, בדפי פייסבוק או אינסטגרם – ולא משנה היכן תפרסמו אותם, המערכת תדע שמצטרפים אלו הגיעו דרככם ותתגמל אתכם על כך בנקודות שיצטברו במערכת עד שתממשו אותן.

ברגע שתבחרו להצטרף לתוכנית השותפים שלנו ותקבלו קישורים אישיים למייל, עבור כל רישום וביצוע תשלום בפועל של מישהו מטעמכם, תקבלו נקודות אותן תוכלו להמיר בתשלום (מול חשבונית מע”מ כחוק) או כזיכוי עבור מוצרים אחרים של רמי דבורה.
במידה ותבחרו להשתמש בתגמול שתקבלו כזיכוי למוצרים, שווי הנקודות יחושב פי שתיים משוויין לתשלום וכן (!) ניתן גם להעביר את ההשתפות בסדנאות לאנשים אחרים!

לתחילת שיווק השותפים למוצרים של רמי דבורה עברו לעמוד רישום תוכנית השותפים שלנו >

הצטרפות לתוכנית השותפים על ידי מילוי הטופס אליו תגיעו לאחר לחיצה על הכפתור הכתום, מהווה אישור לתקנון תוכנית השותפים אותו תוכלו לקרוא בקישור זה. בקישור זה >